Podróżnicy \ (^ o ^) / ~
Gwiazdą dzisiejszego programu jest genialny alchemik z Mondstadt – Albedo. Przekracza on limity alchemii w imieniu wszystkich ludzi na świecie… Nie uważa siebie za geniusza, natomiast…
Kreideprinz Albedo
Jego obszerna wiedza na temat alchemii zapewnia mu pewne wsparcie dla swoich towarzyszy i zwiększa ich skuteczność w walce.
Broń – Miecz
Vision – Geo
Konstelacja – Princeps Cretaceus
Przynależność – Rycerze Favonii

Talenty:
Abiogenesis: Solar Isotoma
Albedo tworzy Solar isotoma za pomocą alchemii, zadając przy tym AoE Geo DMG. W określonych odstępach czasu, uderzając przeciwniów przez pole Solar Isotoma, będzie tworzyć kwiaty zadające przeciwnikom AoE Geo DMG na podstawie DEF Albedo. Tylko jeden Solar Isotoma może istnieć w tym samym czasie oraz jest ona uznawana za konstrukcję Geo

Kiedy postać stanie na kwiecie Solar Isotoma, ten zbierze swoją moc do stworzenia kryształowej platformy która podnosi postać na pewną wysokość, tylko jedna platforma może istnieć w tym samym czasie.

Rite of Progeniture: Tectonic Tide

Zkrystalizowana energia Geo wybucha na rozkaz Albedo, zadając AoE Geo DMG przed nim.
Jeśli Solar Isotoma został stworzony na polu walki, w jego obszarze pojawi się siedem śmiertelnych kwiatów wybuchających wewnątrz kwiatu, zadając AoE Geo DMG. (Obrażenia od Tectonic Tide i śmiertelnych kwiatów nie stworzą Transient Blossoms)

Historia
Alchemia jest starożytną sztuką i wiele jej sekretów zostało zapomnianych. Jest kilka technik alchemii znanych przez ludzi z Mondstadt ale wystarczają one najwyżej do jakiś dziwactw, oszczędzając swoje pieniądze mógłbyś je wydać na przykład na klej. Tak było do póki nie przybył Albedo pokazując wszystkim prawdziwą moc alchemii.

“Niebo wszechświata jest odwrócone a ziemia jest zapomnianym marzeniem. To jest popiół, najprostsza złożona forma życia.” Aby udowodnić to twierdzenie, Albedo wzniósł popiół po spalonym kwiecie z głowy dendro slime. Sekundy później, Cecylia wykiełkowała z popiołu w jego ręce. “I to… jest nowe życie.”

Lisa wydaje się trochę podziwiać Albedo
“Albedo jest całkiem dobrym alchemikiem. Po prostu powiedz słowo a on wymyśli rozwiązanie. Jest tez całkiem miły dla oczu, tak jak ty.”

Voice-over
Przywitanie

“Jestem Albedo, Naczelny Alchemik Rycerzy Favonii. Nosisz aurę gwiazd, interesujące… Chciałbym cię zbadać, jeśli nie masz nic przeciwko. Jestem pewien ,że będziemy mieli wiele okazji do bycia na osobności”

Rozmowa: Przedstawienie
“Tajemnica tego świata…  czym ona może być?”

O Albedo: Socjalizacja
“Relacje są.. trochę kłopotliwe. Jeśli zaczniesz z kimś relację, musisz ją utrzymywać; jeśli stracisz kontakt musisz go przywrócić. Ten ciężki cykl zajmuje sporo czasu…”

O Albedo: Geniusz
“Geniusz? Wiele ludzi mnie tak nazywa… Ale nie myślę o sobie jak o  geniuszu.”

 

Szczegóły Osobiste:
Hobby Albedo: Oprócz badania alchemii, Albedo lubi również rysować, jest w tym całkiem dobry.
Ulubione Jedzenie: Albedo lubi desery. Wierzy ,że gdy fizyczne i psychiczne zdolności są wyczerpane, wysoko energetyczne materiały zapewniają rodzaj pierwotnego, całkiem efektywnego wspomagacza.
Najmniej lubiane jedzenie: Albedo nie lubi dużych porcji mięsa w restauracjach. Albedo ma raczej mały apetyt, więc taki posiłek kończy się tragedią – przejada się przez co przyjemność ze smaku jest stracona, lub nie dokończy posiłku i jedzenie się marnuje.

Pogląd Amber na Albedo: “Albedo spędza mnóstwo czasu w swojej pracowni, majsterkując nad jego niesamowitymi rzeczami. Jednak jak go zobaczysz osobiście, nigdy nie będziesz w stanie powiedzieć o czym myśli… W ogóle nie mam pojęcia”