Drodzy Podróżnicy \(^-^)/

Aby zapewnić wam lepsze wrażenia z gry, twórcy wkrótce udostępnią funkcję pre-instalacji na platformach PC i urządzeniach mobilnych

Funkcja Pre-Instalacji będzie dostępna od:
2023/01/16 (Przed aktualizacją do wersji 3.4)

Pre-instalacja na urządzeniach mobilnych spowoduje wcześniejsze pobranie niektórych nowych zasobów, co przyspieszy proces pobierania przy logowaniu po aktualizacji i zaoszczędzi czas.
Gdy aktualizacja wersji zostanie wydana, Podróżnicy na urządzeniach z systemem iOS muszą wejść do App Store i wcisnąć „Aktualizuj”. Użytkownicy urządzeń z systemem Android mogą otworzyć grę i postępować zgodnie ze wskazówkami na ekranie (lub otworzyć Google Play i kliknąć „Aktualizuj”).
Podróżnicy korzystający z platform mobilnych nie będą mogli korzystać z gry podczas wstępnej instalacji zasobów. Zaleca się, aby podróżnicy ukończyli wszystkie domeny lub inne wyzwania, które chcą ukończyć, zanim rozpoczną proces wstępnej instalacji.

Podróżnicy na PC mogą nadal korzystać z gry podczas wstępnej instalacji zasobów. Pre-instalacja zajmie pewną część przepustowości sieci, więc najlepiej upewnić się, że masz dobre połączenie sieciowe przed rozpoczęciem.
Po zakończeniu pre-instalacji podróżnicy mogą zaktualizować grę i szybciej zapoznać się z nową wersją.

〓Jak zaktualizować grę〓

PC:
 Gdy funkcja wczesnej instalacji będzie już dostępna, najpierw będzie trzeba zaktualizować program uruchamiający grę (klienta). Po jego aktualizacji pojawi się przycisk “Game Pre-Installation” po lewej stronie od przycisku “Launch. Kliknij “Game Pre-Installation”, aby pobrać najnowsze pliki dotyczące nowej aktualizacji.

Po zakończeniu wczesnej instalacji, gdy dostępna będzie już nowa wersja gry, otwórz program uruchamiający grę i kliknij przycisk “Update”, aby zainstalować wcześniej pobrane już pliki.
Jeśli jednak pobieranie plików nie zostało w pełni ukończone, zostanie wznowione po kliknięciu w przycisk “Update”.

Telefony z systemem iOS i Android:
Metoda 1: Podróżnicy mogą rozpocząć wcześniejsze pobieranie plików postępując zgodnie z tą ścieżką:
Paimon Menu > Settings > Other > Pre-Install Resource Package

 

Metoda 2: Podróżnicy mogą także rozpocząć wcześniejsze pobieranie plików klikając ikonę “Pre-Install Resource Package” w lewym dolnym rogu ekranu logowania.

 

 

iOS: Gdy nowa wersja zostanie wypuszczona należy udać się do App Store i kliknąć przycisk “Aktualizuj”.

 

Android: Użytkownicy tego systemu mogą wejść do gry i postępować zgodnie z instrukcjami na ekranie, bądź udać się do Sklepu Play i kliknąć “Aktualizuj”

Użycie funkcji wcześniejszego pobrania plików nowej aktualizacji zmniejszy czas jaki gra poświęci na aktualizację  gdy nowa wersja gry zostanie wypuszczona, nawet jeśli wcześniejsze pobieranie plików nie zostało do końca ukończone.
Grafika: Ziomas.
Źródło