W zgiełku Portu Liyue, przygoda wypełniona zadaniami czeka…

 

Event „Dziennik Skarbów Stone Harbor” właśnie startuje! Wykonuj zadania żeby zdobyć Kredyty, które pomogą ci zdobyć Primogemy i inne eventowe nagrody.

 

Czas trwania wydarzenia
2020/11/13 – 2020/11/22 04:00 (Czas serwera)

 

Serwer Strefa czasowa
Azja GMT+8
Ameryka GMT-5
Europa GMT+1
TW, HK, MO GMT+8

 

Wymagania

Ranga Przygody (AR) 10 lub wyżej

 

Jak wziąć udział:

PC & Urządzenia mobilne: Przejdź do event notices w Menu Paimon (esc) > Notices

PS4: Przejdź do event mail w Menu Paimon > Mail

※Gracze PS4: Żeby mieć pewność że możecie mieć dostęp do eventu, nie usuwajcie wiadomości eventowej. Jeżeli przez przypadek usunęliście wiadomość, proszę skontaktujcie się z Customer Service wraz z podanym UID.

 

Opis Eventu

Rozgrywka
Podróżnicy mogą przyjmować zadania w odblokowanych lokacjach i je wykonywać, żeby zdobyć Kredyty.

Przed rozpoczęciem zadania, Podróżnicy mogą wybrać Childe lub Zhongli żeby im towarzyszył. W zależności od wybranej postaci i treści zadania, mogą pojawić się różne losowe wydarzenia.

  1. Każde zadanie ma szansę pojawienia się w nim losowych wydarzeń. Wykonywanie owych zdarzeń wygeneruje dodatkowe nagrody zadań. Twoje wybory mogą zmieniać bieg wydarzeń!
  2. Losowe wydarzenia pojawią się zawsze podczas wykonywania danego zadania pierwszy raz.

 

Lokacje z jeszcze większymi zadaniami i wypłatą Kredytów mogą być odblokowane po zdobyciu konkretnej ilości Kredytów (odblokowywanie lokacji nie wymaga wydawania Kredytów), wraz z nagrodami w postaci Primogemów i Mory.

*Kredyty zdobyte przez ukończenie zadań i losowych wydarzeń mogą zostać użyte tylko do odblokowania nagród eventowych na tej stronie.

 

Nagrody w grze

 

Kryteria odblokowania  Nagrody
Przewodnik Rozgrywki Eventu 10.000 Mory
Obecne Kredyty ≥ 2,000 30 Primogemów
Obecne Kredyty ≥ 6,000 30 Primogemów 
Obecne Kredyty ≥ 12,000 40 Primogemów, 10,000 Mory
Obecne Kredyty ≥ 24,000 40 Primogemów, 10,000 Mory
Obecne Kredyty ≥ 48,000 60 Primogemów, 20,000 Mory

 

Nagrody zostaną odblokowane automatycznie kiedy ilość Kredytów osiągnie określoną liczbę i zostaną wysłane do Podróżników przez Mail w grze. Może wystąpić małe opóźnienie w rozdawaniu nagród.

 

Kiedy ostatnia nagroda zostanie odblokowana, pojawi się historia końcowa. Podróżnicy, wyznaczcie kurs na najlepszą nagrodę! Nagrody zostaną odblokowane automatycznie kiedy ilość Kredytów osiągnie wymaganą ilość i zostaną wysłane do podróżników przez Mail w grze. Może być małe opóźnienie w wydawaniu nagród.

 

Możliwości zdobycia większej ilości zadań

Loguj się codziennie żeby zdobywać możliwość wykonywania zadań. Przejdź do Quests i wykonaj dzienne misje żeby je zdobyć. Oprócz tego, Podróżnicy mogą zdobyć maksymalnie 3 dodatkowe zadania na dzień.

 

Przetłumaczone przez SchocoAplikacjeDiscord