Od wczoraj możemy cieszyć się nowymi wątkami fabularnymi, wraz z którymi pojawiły się nowe postacie. Deweloperzy postanowili dłużej nie trzymać nas w napięciu i zapowiedzieli Sangonomiyę Kokomi, Kujou Sarę i Raiden Shogun jako nowe postacie grywalne! Będą one dostępne na banerach w najbliższych aktualizacjach!

Sangonomiya Kokomi

„Gdyby nie Jej Ekscelencja, żadne zwycięstwo na wyspie Watatsumi nie byłoby możliwe” — Gorou

Sangonomiya Kokomi to Boska Kapłanka i najwyższy przywódca wyspy Watatsumi. Nazywana jest także “Pearl of Wisdom” ze względu na talent przywódczy. Wielu uważa, że jest enigmatycznym i sprytnym przywódcą oraz strategiem. Jest postacią Hydro.

Kujou Sara

„Muszę przyznać, że Kujou Sara jest przeciwnikiem, którego nie można lekceważyć” — Sangonomiya Kokomi

Kujou Sara jest Generałem Tenryou Commission i liderem ich sił zbrojnych. To odważny, zdecydowany i wyszkolony w walce przeciwnik, którego nie można lekceważyć. Tytułowana jako “Crowfeather Kaburaya”, posiadaczka żywiołu Electro.

Raiden Shogun

„Jej Ekscelencja stara się uwolnić od przyziemnych złudzeń świata, aby przezwyciężyć cykl życia i śmierci” — Kitsune Saiguu

Niekwestionowana, najwyższa władczyni Inazumy. Jej Ekscelencja, Wszechmogąca Narukami Ogosho, obiecała mieszkańcom Inazumy niezmienną wieczność, która będzie trwać nieprzerwanie. Raiden Shogun “Plane of Euthymia” nazywana Wiecznym Ekscelencją jest posiadaczką żywiołu Electro.

Na razie nie jest nam znana dokładna informacja, kiedy powyższe postacie staną się grywalne, ale MiHoYo już teraz sugeruje, aby zacząć oszczędzać primogemy.