Większość z Was z pewnością nie mogło się doczekać informacji o nowych postaciach, które mają zostać wprowadzone w najbliższych aktualizacjach. W związku z tym, postaram się Wam je jak najlepiej przedstawić.

 

Sayu

Czy spieszysz się, aby znaleźć Sayu? Popołudniami skrywa się w koronach drzew. Mam kilka sprawnych sposobów na jej znalezienie, więc daj znać, jeśli potrzebujesz pomocy – Kamisato Ayato

Sayu to postać z Inazumy, będąca ninja rezydentem Shimatsu-Bana. To postać Anemo. Dokładniejsze szczegóły pojawią się w późniejszym czasie.

 

Ayaka

Panna Ayaka osobiście zajmuje się nawet najbardziej kłopotliwymi sprawami – zwykły biznesmen z Hanamizaki. Ayaka, a raczej Kamisato Ayaka, zwana też inaczej “Mroźną Czaplą” to córka Klanu Kamisato. Ayaka jest postacią posługującą się elementem Cryo. 

Kazuha

“Jeśli serce jest puste, wszystko pod słońcem jest puste.

Lecz jeśli serce jest czyste, wszystko pod słońcem jest czyste.

— Przemyślenia Kazuhy”

Kadehara Kazuha to kolejna postać Anemo. Jest on wędrującym samurajem, który opuścił swoją ojczyznę.

Yoimiya

“Fajerwerki to najważniejszy punkt festiwalu, a Yoimiya jest najlepszą pirotechniczką w Inazumie. Każde widowisko, które tworzy wychodzi fenomenalnie. —Kamisato Ayaka”

Yoimiya to właścicielka Naganohara Fireworks, a także posiadaczka elementu Pyro. Jest łuczniczką z Inazumy. 

Na razie nie znana jest nam informacja kiedy dokładnie powyższe postacie (no oprócz Kazuhy oczywiście) pojawią się w grze ale Mihoyo już teraz sugeruje, aby zacząć oszczędzać primo.

Tłumaczenie: Chwast