Jeszcze nie rozpoczęła się aktualizacja 2.1 a uchylono nam już pierwszego rąbka tajemnicy, związanego z najnowszą aktualizacją 2.2!

Przed Wami Thoma!

“Woof!” — Taroumaru

“Taroumaru miał na myśli to, że Thoma jest bardzo dobry w opiece nad ludźmi i jest bardzo dobrym przyjacielem. Ale nie można dbać tylko o innych, trzeba też dbać o siebie… Czekaj, z czego się śmiejesz! Ja tylko tłumaczyłem to, co powiedział Taroumaru!”— Gorou

 


Thoma, który urodził się w Mondstadt, mieszka teraz w Inazumie, gdzie jest opiekunem domu klanu Kamisato. Jest również znanym “wtyką” w Inazumie.
Być może pod wpływem swobodnej i radosnej atmosfery panującej w jego rodzinnym mieście, Thoma jest bardzo dobry w kontaktach towarzyskich.
Mimo że jest przybyszem z zewnątrz, udało mu się zbudować w Inazumie niespodziewanie potężną sieć kontaktów.
Z natury jest bardzo sympatyczny i łatwo angażuje się w różne tematy oraz nawiązuje relacje z ludźmi. Kiedy trzeba bronić praw i interesów członków Yashiro Commission, odkłada uśmiech na bok i pokazuje swoją poważniejszą stronę.
Czasami jednak Thoma siada samotnie w kącie siedziby Yashiro Commission
i rozmyśla o sprawach dotyczących jego samego.
Jest osobą opiekuńczą, przyjacielską i towarzyską, która troszczy się o wszystkie zwierzęta i swoich kompanów, ale być może odczuwa też jakąś niewypowiedzianą tęsknotę za domem.

Źródło
Korekta: Offsite