Shousen, mistrz Inazuma Shinryuu, oferuje pomoc Podróżnikom w zorganizowaniu fantazyjnego turnieju walk, w którym wszystkie chwyty są dozwolone. Biorąc udział w turnieju mamy szansę na zdobycie nagród.

Czas Trwania
2021/08/20 11:00 – 2021/08/30 04:59

Wymagania
Adventure Rank 30 lub wyższy
Ukończony Archon Quest “Ritou Escape Plan” oraz World Quest “Chisato’s Letter”

〓Szczegóły wydarzenia〓

  • Począwszy od pierwszego dnia, każdego kolejnego będzie odblokowywane nowe wyzwanie. Każde z nich będzie miało tryb “Shoden” i “Okuden”. Tryb Shoden oferuje trzy poziomy trudności: Normalny, Trudny i Ekstremalny. Ukończenie go na wyższym poziomie trudności spowoduje automatyczne ukończenie niższych poziomów trudności. Tryb Okuden odblokowuje się dopiero po ukończeniu trybu Shoden na poziomie trudności Extreme.
  • Każde wyzwanie ma trzy kryteria ukończenia i wszystkie z nich muszą zostać spełnione, aby wyzwanie zostało uznane za pomyślnie zakończone.
  • Każde wyzwanie zawiera unikalne mechaniki Shinryuu, które mają swoje własne efekty specjalne. Zwróć na nie uwagę i wykorzystaj je na swoją korzyść podczas wyzwań.
  • Podczas wydarzenia, zmiana Twojego poziomu świata nie wpłynie na poziom przeciwników w wyzwaniu ani na trudność wyzwania w całości.

※  Phantom Flow jest dostępny tylko w trybie Single-Player.

 

 

Źródło
Grafika: Ziomas