Jak wielu z nas wiadomo, po osiągnięciu 55 Adventure Rank, tempo wbijania kolejnych poziomów drastycznie spada. Aby awansować tylko na 56 Adventure Rank potrzebujemy 232 350 Expa, co bez korzystania z odnowienia Resinu powinno zająć nam około 3 miesięcy codziennej gry od wbicia poziomu 55. Wbicie już 60 Adventure Rank, może zając nam aż 19 miesięcy gry. Na ten moment, gracze, którzy grają od premiery zbliżają się dopiero do 58 AR.

Tylko niecały rok od premiery Genshin Impact trzeba było czekać na pierwszych graczy, którzy osiągnęli maksymalny Adventure Rank. Pewnie mało kogo zdziwi fakt, że są to gracze pochodzący z Chin. Jednym z pierwszych jest użytkownik 小忍小忍创可贴 wrzucił na chiński odpowiednik YouTuba- BiliBili nagranie z tej wyjątkowej chwili.

Co za to dostał?… 

…150 Primogemów, 3x Acquaint Fate, 2x Condensed Resin, 30x Mystic Enhancement Ore i 21x Hero’s Wit. Rzecz jasna, nie robi się takich rzeczy dla nagród, a dla zapisania się w historii.

Nasuwa się pytanie, “W jaki sposób dokonał tego tak szybko?”. Głównie dzięki codziennym odnawianiu Resinu tyle razy, na ile pozwalają na to twórcy. Według naszych luźnych obliczeń, zainwestował on 280 000 Primogemów. W zależności od sposobu zakupu, między 17 tys. a 20 tys. zł.

60 AR i co dalej? miHoYo przygotowało się na taką ewentualność. Od wersji 1.4, po osiągnięciu 60 Adventure Rank, Adventure Rank XP konwertuje się na Morę. 1 Adventure Rank XP zamieniany jest na 10 Mory.

Serdecznie gratulujemy 小忍小忍创可贴 tego historycznego wyczynu, a naszym czytelnikom życzymy powodzenia w dążeniu do AR60!

Korekta: Koteł