Już w kolejnym banerze będziemy mieć okazję do wylosowania kolejnej fajne piątki, którą jest Sekretarz Pavilionu Ganyu.
Obliczenia i dane stojące za każdą decyzją Qixing w Liyue, jak również każde ogłoszone zarządzenie i rozporządzenie, są skrupulatną pracą Ganyu.

Talenty

Normal Attack: Liutian Archery

Normal Attack: Wykonuje serie która wynosi 6 strzałów.
Charged Attack: Wykonuje precyzyjny strzał ze zwiększonym DMG. Podczas celowania, lodowa aura będzie gromadzić się na grocie, póki Ganyu nie 0dda strzału. Ma to różne efekty, w zależności od  długości ładowania energii:

– ładowanie poziomu 1: strzała zadaje Cryo DMG

– ładowanie poziomu 2: wystrzelona zostaje Frostflake Arrow, która zadaje Cryo DMG. Strzała zakwita po trafieniu w cel, zadając dodatkowy obszarowy Cryo DMG.

Trail of the Qilin

Ganyu ucieka do tyłu, unikając przeciwników, zostawiając przed sobą Ice Lotus który zadaje obszarowy Cryo DMG. Kwiat prowokuje otaczających przeciwników do atakowania niego, zamiast Ganyu. Jego wytrzymałość skaluje się z maksymalnym HP Ganyu, oraz zakwita kiedy zostanie zniszczony lub zakończy się czas działania umiejętności, zadając kolejny raz obszarowy Cryo DMG.

Celestial Shower

Ganyu jednoczy atmosferyczny mróz oraz śnieg, przywołując Sacred Cryo Pearl do wypędzenia zła.  Gdy jest aktywne, Sacred Cryo Pearl będzie bez przerwy sypała odłamkami lodu uderzając przeciwników w swoim zasięgu zadając im Cryo DMG.

Dajcie znać jak Wam się podoba nowa postać? Będziecie po nią losować?