Witajcie, Podróżnicy! Po transmisji naszego specjalnego programu dla aktualizacji 1.5, otrzymaliśmy od Podróżników wiele zgłoszeń i pytań dotyczących systemu Serenitea Pot. Z tych najpopularniejszych pytań Paimon postanowiła przeprowadzić wywiad z naszymi developerami. Teraz Paimon odpowie na wasze pytania~

Zgodnie z tym, co Paimon zrozumiała, wiele aspektów rozgrywki z Serenitea Pot jest wciąż w trakcie rozwoju. Niektóre z nich zostaną omówione w tej pogadance oraz zostaną udostępnione Podróżnikom w późniejszych wersjach gry. Paimon później poda bardziej szczegółowe wprowadzenie do systemu Serenitea Pot. Teraz Paimon zaprasza do dyskusji z developerami.

P1: Jak mogę zdobyć materiały lub meble/wyposażenie?

O1: Paimon odrobiła pracę domową! Podróżnicy mogą zdobywać materiały do produkcji mebli poprzez ścinanie drzew, wydobycie rudy czy zbieranie przedmiotów w Teyvat. Dla przykładu: możesz ściąć drzewo, by zdobyć drewno na produkcję mebli.

Możesz również zdobyć wyposażenie domu lub materiały do jego produkcji podnosząc poziom Teapot Spirit Trust, zamówić je we Realm Depot lub kupić u Teapot Traveling Salesman.

P2: Czy mogę hodować warzywa lub kwiaty w Serenitea Pot?

O2: Kiedy developerzy zaczęli projektować Serenitea Pot, już wtedy planowali stworzyć system ogrodniczy. Któż nie lubi ogrodnictwa? (’▽’)

Jednak system ogrodniczy okazał się bardziej skomplikowany, więc zespół developerów potrzebuje więcej czasu na dopracowanie go. System ogrodniczy nie będzie jeszcze dostępny w aktualizacji 1.5, ale po pewnym czasie potrzebnym na rozwój i testy zostanie udostępniony wszystkim Podróżnikom.

P3: Kiedy system ogornictwa będzie dostępny, co otrzymam z uprawy roślin? Może Morę, Resin albo Primogemy?

O3: Cóż, zbierzesz to, co zasiejesz. Paimon wydaje się, że Mora nie rośnie na drzewach.

W Realm Treasures Podróżnicy mogą dokonywać wymian na przedmioty takie jak Mora czy Hero’s Wit. Paimon widziała kilka nowych rzeczy, takich jak Sanctifying Essence i Sanctifying Unction, które będą ulepszać artefakty. W dodatku, w Realm Treasures będziesz móc zdobyć nowy rodzaj Resin. Nowy Resin ma takie same działanie jak obecny, ale niszczeje w czasie. Więc, Podróżnicy, nie zapominajcie o nich!

P4: Czy posiadane przeze mnie postacie mogą przesiadywać w mojej posiadłości?

O4: Paimon zna odpowiedź na to pytanie! Paimon widziała notatki developerów! W aktualizacji 1.6 postacie posiadane przez Podróżników będą mogły przebywać w Serenitea Pot! Zostaw jeden pokój dla Paimon…

P5: Czy mogę wchodzić w interakcje z meblami/wyposażeniem w Serenitea Pot? Czy będzie tam regenerowane zdrowie?

O5: Cóż, Paimon widziała dużo wykwintnych mebli w Serenitea Pot, ale nie wydaje się Paimon, by można było ich używać. Developerzy ciągle pracują nad funkcją interakcji. Odzyskiwanie zdrowia zostawmy Statuom Siedmiu.

P6: Czy mogę wykonywać swoje własne meble?

O6: W chwili obecnej mamy ponad 200 mebli, które można ustawić w domu. W przyszłych aktualizacjach dodamy kolejne rodzaje i style wyposażenia. Paimon przekaże twoją prośbę o niestandardowe wyposażenie programistom.

P7: Czy mogę wysyłać meble/wyposażenie jako prezenty dla przyjaciół?

O7: Paimon da znać programistom, że chcesz wysyłać prezenty. Obecnie nie będzie to możliwe. Podróżnicy mogą odwiedzać światy przyjaciół, a także zapraszać ich do swojego.

W weekendy Teapot Traveling Salesman dostarczy unikalne wyposażenie dla każdego Podróżnika. Odwiedzaj światy przyjaciół, może znajdziesz u nich coś ciekawego?

System Serenitea Pot, który wejdzie na serwery z aktualizacją 1.5, jest zaledwie początkiem. Wiele funkcji i treści nie jest jeszcze dostępnych. Rozumiemy, że istnieje rozbieżność między aktualną wersją, a twoimi oczekiwaniami dotyczącymi budowania, umieszczania przedmiotów i interakcji. Pracujemy nad tym. Developerzy dalej optymalizują swoje wytyczne oraz przyjazność dla użytkownika. W międzyczasie będziemy pracować nad takimi funkcjami, jak ogrodnictwo.

Serenitea Pot to zupełnie nowy system, oddzielony od świata esploracji, walki czy rozwoju. Chcemy zapewnić Podróżnikom trochę wytchnienia i słodkiego leniuchowania, a także wyjątkową przestrzeń podczas podróży przez Teyvat, która należy w całości do ciebie.

Po aktualizacji 1.5 prosimy o zgłoszenia i sugestie. Będą bardzo pomocne podczas optymalizacji systemu. Tylko z pomocą wszystkich naszych Podróżników sprawimy, by system Serenitea Pot i późniejsza rozgrywka zmierzały ku perfekcji. Mamy nadzieję, że Serenitea Pot dostarczy wam więcej radości z obcowania z naszą grą.