Strategia w skrócie: Korzystaj z alejek w ścianie

W wyzwaniach “Bubble Speedster” i “The Great Bubble Crash” możesz unikać bąble chowając się w alejkach znajdujących się po obu stronach ścieżki. Pamiętaj o nich, kiedy nadciąga na ciebie ciężka do uniknięcia fala bąbli.

Strategia w skrócie: Sprint, skok

W wyzwaniach “Barrage Menuet” twoim zadaniem jest unikanie pocisków wystrzeliwanych przez mechanizm na środku mapy i przetrwać do końca czasu. Wprawne używanie sprintu i skoku pomoże ci uniknąć ostrzału.

Zapamiętaj: Podczas wyzwania, na planszy losowo będą pojawiać się miny. Jeśli będziesz stać w jednym miejscu za długo, bądź użyjesz konstrukcji Geo, może ciebie czekać niemiła niespodzianka!

 

Strategia w skrócie: rób notatki

W wyzwaniach “One-Way Traffic” musisz zapamiętać podświetloną ścieżkę — jest to jedyna poprawna droga, która zaprowadzi cię do celu.

Zapamiętaj: Skup się, kiedy ścieżka się podświetla, zrób notatki jeśli musisz! W ten sposób nie popełnisz błędu.

 

Strategia w skrócie: wartość Facundity, wzmocnienia

Po ukończeniu trzech wyzwań, zostaną ci przyznane wzmocnienia na podstawie zebranych punktów Facundity. Wzmocnienia te zwiększą twoją moc podczas ostatniej próby.

Kiedy wartość Facundity przekroczy 100

Kiedy wartość Facundity przekroczy 200

Kiedy wartość Facundity przekroczy 300

 

Podczas robienia wyzwań w trybie kooperacji, każdy Podróżnik zbiera Facundity na własną rękę. Jeśli masz trudności z przeciwnikami, spróbuj im sprostać ze znajomymi~

źródło