Strategia w skrócie: Zbieraj najlepsze kule, celuj w metę

Aby uzyskać najlepsze wyniki w wyzwaniu Flower Freefal, zbierz jak najwięcej kul w ograniczonym czasie

Więc, jeśli na danej wysokości masz parę możliwości, twoim priorytetem będą kwiaty o miodowych płatkach. Gdy już będziesz blisko lądowania, znajdź metę w postaci girlandy. Wylądowanie w niej da ci całe 400 punktów, nie warto jej unikać!

Strategia w skrócie: Wyćwicz wyczucie czasu, zapamiętaj sekwencję przycisków, utrzymaj kombinację

Podczas wyzwania Ballads of Breeze, Podróżnik musi zwracać uwagę na okręgi rytmu i wcisnąć odpowiedni przycisk w odpowiednim czasie.

Wsłuchaj się w melodię i czekaj na pojawienie się okręgu rytmu. Gdy rytm przyspieszy albo okręgi będą pojawiać się w krótkich odstępach czasowych, rozważ zapamiętanie sekwencji przycisków, aby zminimalizować liczbę błędów

Strategia w skrócie: Wybierz cel, ustal kąt, utrzymaj kombinację

Podczas wyzwania Bullseye Balloons, wybranie optymalnego kąta i dobrego kąta strzału to rzeczy najistotniejsze! Kiedy w twoim polu widzenia zostało już mało balonów, spróbuj ustawić się inaczej~

Utrzymanie kombinacji pomoże ci szybciej nabić punkty – lecz uważaj na balony ze złamanym sercem, ponieważ zestrzelenie ich przerwie twoją kombinację.

Trafienie wybuchowych balonów zniszczy wszystkie balony w zasięgu. Traf je, kiedy są w najlepszej pozycji, aby zniszczyć wiele balonów na raz!

Trafienie kwiatowego balona daje sporą ilość punktów, więc zestrzelcie je, jak tylko je zobaczycie!

 

Tłumaczenie: Ziomas, źródło