11 Listopada zbliża się wielkimi krokami a co za tym idzie, dostajemy nowe informacje na temat aktualizacji. Na oficjalnym koncie twitter Genshin Impact publikował nowe banery, nowy battle pass, nowe questy i inne!

Nowe banery

Potwierdziły się wszelkie spekulacje, że pierwszy baner z dwóch otrzyma Tartaglia a wraz z nim Ningguang, Beidou oraz nowa postać Diona.


Mamy również informację, jakie nowe bronie pojawią się na banerze z broniami. 

Battle Pass

Przepustka bojowa znów będzie dostępna, będziemy mogli zakupić jej wersje płatna, jak i odblokowywać kolejne darmowe poziomy.

Darmowa Barbara w 1.1

Specjalny Quest dla Barbary

Barbara była darmową postacią po otrzymaniu AD 20 więc należało się spieszyć, aby ją otrzymać. W 1.1 okazuje się, że otrzymamy specjalny quest, który pozwoli na uzyskanie tej postaci również w zbliżającej się aktualizacji. 

Po aktualizacji do wersji 1.1, podróżnicy o randze 18 lub wyższej, którzy ukończyli zadanie A Long Shot, otrzymają nagrodę „Shining Idol” Barbara (Hydro)!

Osoby, które tę postać już zdobyli też będą mogli wziąć udział w zadaniu i otrzymać jej kopię!

Monoceros Caeli Chapter

Nowy quest Monoceros Caeli Chapter

Rozdział Monoceros Caeli wkrótce się rozpocznie!

Gdy podróżnicy osiągną wymaganą rangę przygody (26) i wykonają wymagane zadania, mogą użyć klucza fabularnego, aby odblokować zadanie fabularne Tartaglii, rozdział Monoceros Caeli.

Podróżni mogą zdobyć klucze fabularne, wypełniając codzienne zlecenia. 1 klucz fabularny zostanie przyznany za każde 8 ukończonych dziennych zleceń.

Kryteria odblokowania rozdziału Monoceros Caeli

Ranga Adventure 40 lub wyższa
Ukończono wszystkie zadania w rozdziale I: Act III – A New Star Approaches oraz Fabulae Textile Rozdział: Act I – Bookworm Swordsman

Archon Quest Chapter I: Act III „A New Star Approaches”

Nowy rozdział A New Star Approaches

Tajemniczy emisariusz Ganyu pojawia się przed tobą podczas trzeciej rundy nokautu. Twierdząc, że przybyła na rozkaz Ningguang, zaprasza cię do podniebnego pałacu znanego jako Jadeitowa Komnata.

W tym celu ty i Paimon udacie się na Mt. Tianheng, skąd w oddali widać Jadeitową Komnatę.

Dlaczego emisariusz Jadeitowej Komnaty pojawił się tak nagle? Jaka jest prawda o Rexie Lapisie? Czyja ambicja kryje się za tym chaosem? Kiedy opadnie kurz, dokąd poprowadzi Twoja przygoda …?

Po osiągnięciu wymaganej rangi przygody i wykonaniu poprzednich zadań, podróżnicy będą mogli przejść do Quests > Archon Quests, aby wyświetlić Rozdział I: Akt III „Nowe podejście do gwiazdy”.

Kryteria odblokowania „A New Star Approaches” 

Adventure Rank 35 lub wyższy i ukończenie wszystkich zadań w Archon Quest Rozdział I: Akt II „Farewell, Archaic Lord”

Dzienne logowanie

Powraca dzienne logowanie

Znów będzie można odebrać nagrody za logowanie. Poniżej macie pełną listę nagród:

Logins: 1 day
Hero’s Wit ×3

Logins: 2 days
Mystic Enhancement Ore ×6

Logins: 3 days
Primogems ×100

Logins: 4 days
Mora ×50,000

Logins: 5 days
Hero’s Wit ×5

Logins: 6 days
Mystic Enhancement Ore ×10

Logins: 7 days
Primogems ×200