Gildia Podróżników wystosowała zaproszenie do „Powrotu do gwiazd”. Wzywają zarówno aktywnych, jak i powracających Pozdróżników, aby odkrywać i wygrywać wspaniałe nagrody.

 

Czas trwania wydarzenia

Rozgrywka: 28.04.2021 – 17.052021 23:59 (UTC+8)

Losowanie prezentów: 28.04.2021 – 20.05.2021 23:59 (UTC+8)

※ Po 20 maja 2021, 23:59 (UTC +8) nie będzie można brać już udziału w losowaniu, więc wykorzystajcie swoje kupony do tego czasu.

 

Warunki udziału

=Powracający Podróżnicy=

Muszą spełniać poniższe warunki przed końcem przerwy technicznej związanej z aktualizacją 1.5

Adventure Rank 10 lub wyższy

Co najmniej 14 dni od ostatniego logowania

Ostatni raz, gdy gracz aktywował wydarzenie“Stellar Reunion” odbyło się ponad 45 dni temu (nie licząc dnia aktywacji)

※ Notka: “Stellar Reunion” – wydarzenie w grze dla powracających poszukiwaczy przygód.

Nagrody za wzięcie udziału: Primogemy x500, Fragile Resin x3, a także 4-gwiazdkowy miecz: Prototype Rancour

 

=Aktywni Podróżnicy=

Poszukiwacze przygód z Adventure Rank 10 lub wyższym, którzy nie są powracającymi poszukiwaczami.

 

Jak wziąć udział

PC i Telefony: >>Kliknij tutaj by wziąć udział w wydarzeniu<<

★Gdy już wejdziecie na stronę, prosimy, abyście zalogowali się przy użyciu waszego konta MiHoYo i wybrali odpowiedni serwer oraz postać. To pozwoli upewnić się, że nagrody do was dotrą.

PS4/PS5: Wejdźcie na stronę poprzez skrzynkę odbiorczą w grze

★Podczas trwania wydarzenia Podróżnicy, którzy nie osiągnęli jeszcze AR 10 na początku wydarzenia, dostaną mail po osiągnięciu wymaganego poziomu.

★PS4/PS5: Aby mieć łatwy dostęp do strony z wydarzeniem prosimy, abyście nie usuwali maila z nim związanego.

Wysłanie i wpisywanie kodu zaproszenia

Aktywni Podróżnicy mogą wysłać swoim powracającym znajomym kod zaproszenia, dzięki któremu obydwoje zdobędą nagrody.

Perspektywa aktywnego Podróżnika:
Na głównej stronie wydarzenia są trzy zakładki. Na pierwszej z nich widnieje kod, który możemy wysłać do naszego powracającego znajomego (musi spełniać warunki opisane powyżej). Dzięki temu zaproszeniu otrzymamy Exploration Energy (z jednej z misji) i odblokujemy sobie możliwość zdobycia większej ilości w przyszłości (zależnie od tego, czy powracający podróżnik dalej będzie brał udział w wydarzeniu)

Perspektywa powracającego Podróżnika:
Po wejściu na główną stronę wydarzenia i zalogowaniu się wyświetli wam się list powitalny, a po nim miejsce, w które będziecie mogli wpisać kod, który dostaliście od waszego znajomego. Wpisanie tego kodu zapewni wam jeden voucher, który może zostać użyty w losowaniu.

Podsumowanie wydarzenia

Podczas trwania wydarzenia, wszyscy Podróżnicy mogą wypełniać zadania, aby zdobywać Exploration Energy, aby odebrać Exploration Gift Voucher. Używajcie Voucherów, aby brać udział w losowaniu z nagrodami takimi jak: Primogemy, Merch Genshin Impact, Hero’s Wit i wiele więcej.

 

=Exploration Gift Voucher=

Gdy Exploration Energy osiągnie konkretny poziom, możecie wykorzystać ją, aby odebrać Exploration Gift Voucher. Odbierzcie je przed 20 maja 2021 23:59 (UTC+8).  Liczba Voucherów dla jednej osoby jest ograniczona i po odebraniu ich wszystkich może zostać wam jeszcze trochę Exploration Energy.

Każdy Voucher upoważnia do odebrania 1 nagrody.

Nagrody losowane są w czasie teraźniejszym. Możecie podejrzeć dostępne nagrody klikając przycisk “Prize Preview”

 

Nagrody w postaci merchu

  • Jest 5 możliwych nagród z tej kategorii:
  • Brelok akrylowy Genshin Impact Chibi
  • Przypinka Genshin Impact Chibi
  • Akrylowa figurka postaci z Mondstadt
  • Akrylowa figurka postaci z Liyue
  • Podkładka pod mysz Genshin Impact

 

Każda nagroda z tej kategorii będzie wybierana losowo.

Pamiętajcie, że przedmioty te potrzebują czasu na wytworzenie. Wysyłka planowana jest na początek lipca. Podróżnicy zostaną powiadomieni o wysyłce drogą mailową. Gdy Podróżnik poda nieprawidłowy adres do wysyłki, żadna inna nagroda nie będzie przekazana w ramach rekompensaty.

Gdy przesyłka nie będzie mogła zostać dostarczona z przyczyn poza naszą kontrolą, Podróżnicy zostaną o tym powiadomieni.

 

Podanie adresu do wysyłki towarów.

Gdy wygrasz jedną z nagród z kategorii merchu, kliknij przycisk “Give Address” i podaj wszystkie wymagane informacje.

Gdy nie klikniesz wyższej wspomnianego przycisku, przejdź do ikony skrzyni w prawym górnym rogu i otwórz swoje nagrody. Tam możesz podejrzeć wszystkie informacje dotyczące nagrody oraz wpisać swoje dane do wysyłki.

Możesz wprowadzić dane do wysyłki tylko raz. Jeśli je zapiszesz, nie będziesz w stanie ich zmienić. Jeśli jednak dane zostały wypełnione przez powody niezależne od Ciebie, proszę skontaktuj się z obsługą klienta przed 31 maja 2021, 23:59 (UTC +8). Aby to zrobić wyślij maila na adres: genshin_cs@mihoyo.com z tytułem: To the Stars Once More Invitation – Amend Address. Pamiętajcie, aby napisać maila w języku angielskim.

Po 20 maja 2021, 23:59 (UTC +8) nie będzie już możliwe podanie swojego adresu. Pamiętaj, że Twoja nagroda zostanie utracona, jeśli nie podasz tych danych do tego czasu.

※ Zwycięzcy nagród są zobowiązani do podania odpowiednich danych osobowych (konkretny zakres jest widoczny na stronie informacji), aby zapewnić terminową dystrybucję nagród. Twoje dane osobowe zostaną wykorzystane wyłącznie w celu przesłania nagród wygranych podczas tego wydarzenia. Jeśli nasze zamierzone wykorzystanie Twoich danych osobowych zmieni się w jakikolwiek sposób, najpierw skontaktujemy się ze zdobywcami nagród, aby poprosić o ich zgodę na zmianę. Jeśli zdobywca nagrody nie poda żądanych danych osobowych, wydanie nagrody nie będzie możliwe. Zapewnimy, że dane osobowe zwycięzców nagród nie będą pozyskiwane ani wykorzystywane przez nieupoważnione osoby trzecie.

 

Źródło