Bez ostrzeżenia, zbiorniki wodne dzielące Mondstadt i Liyue stały się gorzkie. Czy to koniec przemysłu winnego w Mondstadt?

Podczas tego wydarzenia, Podróżnicy będą musieli schwytać stwory Oceanida z pomocą ciekawskiej Endory. Nagrodami za ukończenie poszukiwań i wykonanie zadań będą  m.in.: pamiątkowy gadżet “Endora”, źródlane serce i Primogemy. Po ukończeniu wyzwania “Szał Rhodeii”, Podróżnicy będą mogli użyć źródlanego serca lub pierwotnej żywicy, aby otrzymać materiały do ulepszania postaci i inne nagrody.

〓Nagrody〓

Czas trwania

2021/04/09 11:00 – 2021/04/16 03:59

Wymagania

20 poziom przygody lub wyższy

〓Szczegóły rozgrywki〓

Nauki Endory

Po ukończeniu zadania “Life’s flow on”, otrzymacie na czas wydarzenia gadżet “Ciekawska Endora”. Z czasem będą odblokowywały się nowe obszary do zbadania. Po wyekwipowaniu Ciekawskiej Endory, będziecie mogli przywołać ją w obszarach do zbadania. Jeśli nie będziecie znajdować się w obszarach do zbadania, nie odpowie na wasze przywołanie.

  1. Wyekwipuj Ciekawską Endorę
  2. Przyzwij Endorę w obszarze do zbadania

Po wyekwipowaniu Endory, twoja umiejętność zostanie zastąpiona przez rzut bańką Endory. Podróżnicy mogą przełączać się między umiejętnościami w razie potrzeby.

Rzuć bańką, aby złapać przeciwników. Przytrzymaj, aby dostosować zasięg.

Używanie Cryo ułatwi łapanie przeciwników. Kiedy bańka trafi stwora Oceanida, Endora będzie mogła go pochłonąć, zwiększając postęp badań na danym obszarze. W pełni zbadaj obszar, aby otrzymać za niego nagrody.

Zapamiętaj: Pokonanie potworów Oceanida zamiast złapania nie zwiększy postępu badań~

Po zbadaniu obszaru otrzymasz “źródlane serce”.

Szał Rhodeii

Podczas tego wydarzenia, na arenie walki z Oceanidem pojawi się wyzwanie “Szał Rhodeii”. Podróżnicy będą mogli wybierać między wyzwaniami. Po rozpoczęciu wyzwania, gra wejdzie w specjalny tryb, w którym pauzowanie i teleportacja zostaną zablokowane. 

Pewnie postacie otrzymają zwiększoną odporność na Hydro i odnowienie energii na czas wyzwania.

Rhodeia posiądzie nowe ataki w tym wyzwaniu.

Rwiste strumienie będą pojawiać się na arenie, które będziecie mogli użyć w celu unikania ataków.

Po ukończeniu wyzwań, użyj źródlanego serca lub Original Resin, aby otrzymać materiały do ulepszania postaci i inne nagrody.

Tłumaczenie: Ziomas, źródło