Drodzy podróżnicy,
Spójrzcie, jak ten czas zleciał! Paimon właśnie zdała sobie sprawę, że spędziła z wszystkimi cały rok dobrych chwil. Aby upamiętnić i uczcić tę cenną podróż, Paimon przygotowała rocznicowe wydarzenie niespodziankę dla społeczności Genshin Impact!

Czas trwania wydarzenia
28 września – 07 października 2021 r. 23:59 (UTC+8)

Wyniki
10/11/2021

Nagrody
100 Primogemów x 1,000

Platformy
Twitter, Facebook

Jak wziąć udział

– Wybierz z poniższyej grafiki wydarzenie lub moment, który wywarł na Tobie największe wrażenie na Teyvat i wpisz odpowiednią gwiazdkę.
– Umieść wypełnioną kartę na swoim profilu z tagami #RecordedMemories i #GenshinImpact (upewnij się, że zarówno Twój post, jak i konto osobiste są publiczne).
– Jeśli na kartach wspomnień nie ma żadnego pamiętnego wydarzenia lub momentu dla Podróżnika, wypełnij ostatnią gwiazdkę i wpisz najbardziej pamiętny moment lub swoje życzenie w miejscu poniżej lub w treści swojego postu.

Podróżnicy, którym uda się wygrać, proszeni są o przesłanie swojego UID i linku do swojej karty poprzez poniższy link. Po zakończeniu wydarzenia, Paimon wybierze 1000 najbardziej unikalnych kart i wyśle każdemu zwycięzcy nagrodę w postaci 100 Primogemów za pośrednictwem poczty w grze.

>>> https://mhy.link/884uJBA6 <<<

 

 

Bądźcie na bieżąco z oficjalną społecznością Genshin Impact, ponieważ tam znajdą sie informacje o kolejnych wydarzeniach~.
Nie chcecie tego przegapić!

Zasady konkursu
1. Podróżnicy muszą mieć Adventure Rank 10 lub wyższą na serwerach Europa, Ameryka, Azja lub TW/HK/MO.
2. Publikowanie treści, które naruszają prawo, przepisy lub warunki użytkowania platform społecznościowych jest zabronione.
3. Publikowanie treści niezwiązanych z wydarzeniem, w tym między innymi linków reklamowych i innych środków reklamy, jest zabronione.
4. Każdy Podróżnik może wziąć udział w wydarzeniu tylko raz.
5. Prawa autorskie do zamieszczonych utworów należą do ich twórców. Plagiat, przywłaszczenie oraz inne działania naruszające cudze prawa autorskie są surowo zabronione.
6. W tym wydarzeniu przewidziano łącznie 1000 nagród dla wszystkich platform biorących udział w konkursie.

Źródło
Grafika: Ziomas