NASZA PRACA

Strona jest prowadzona przez ludzi z pasją. Tutaj dowiecie się jakie serwisy kryją się za tworzeniem naszej strony. Chcemy, aby ten projekt był jak najbardziej profesjonalny.

Czyszczenie grafik

Nasi redaktorzy nie tylko tłumaczą teksty z języka angielskiego na polski, ale również sami obrabiają oficjalne grafiki tak, aby polskie tłumaczenie ładnie wpasowywało się w nagłówki.

Tworzenie artykułów

Oprócz tłumaczeń z oficjalnej strony nasi redaktorzy również sami tworzą własne artykuły ze świata Genshin Impact.

Tłumaczenia na czas

Ważne jest dla Nas, aby tłumaczone teksty były na czas. Jest to niezmiernie ważne byśmy mogli dostarczać czytelnikom jak najszybciej informacje.

Social Media

Zajmujemy się również prowadzeniem social mediów jak: discord, twitter czy facebook.

Montaż Video

Dzięki naszej pracy jesteśmy również w stanie tworzyć filmy video na Youtubie, dzięki czemu tworzymy podcast i montujemy filmy.

Pasja

Stronę genshin-impact.pl tworzymy z pasji. Jest to całkowicie nasze hobby i dodatkowa forma rozwoju.

"Powinieneś wiedzieć, że cała moc ma swoją cenę. Z każdą zdobytą władzą zyskujesz większą odpowiedzialność." - Zhongli

NASZA EKIPA

ORCHIDIA92 / Założyciel

Za dnia Quality Analyst w jednej z międzynarodowych firm, nocą redaktor naczelna jak i założyciel społeczności Genshin Impact Polska. Głównie zajmuję się tworzeniem materiałów video na Youtube w większości o tematyce Genshin Impact, ale nie tylko. Wieczorami również streamuję na Twitch.tv

OFFsite / Administrator

Administrator Polskiej społeczności Genshin Impact na Discordzie oraz na stronie https://genshin-impact.pl/, fanatyk gier, student na kierunku "Grafika komputerowa i produkcja multimedialna". Głównie można spotkać mnie na Discordzie naszej społeczności, ale udzielam się też okazjonalnie na grupie na Facebooku. Wcześniej zarządzałem także Discordem Dauntless Polska. Społeczność prowadzimy wspólnie z Asayu i Nodżim.

KOTELTHECAT

Kawoholiczka, starająca się wnieść coś od siebie dla community . Jeśli macie ochotę mnie lepiej poznać, zapraszam na discord GIPL - tam udzielam się regularnie tekstowo i głosowo. Do Genshina trafiłam z przypadku, widząc streamy znajomych i zostałam na dłużej! Teraz jest moją drugą miłością zaraz po Azur Lane.

ZIOMAS

Na co dzień studiuję na kierunku "marketing i sprzedaż" oraz pracuję jako QA Analyst. W Genshina gram od premiery, a w grudniu 2020 r. postanowiłem założyć twittera, na którym tłumaczyłem na język polski posty oraz grafiki z oficjalnego konta. Do redakcji dołączyłem w styczniu 2021 roku.

TAKEYA

Pomimo nicku kończącego się na "a", za nickiem kryje się facet (Takeya to męskie imię). Człek uzależniony od Genshina, Re:Zero i mangi. Nietypowe poczucie humoru inspirowane zachowaniem Yuuichiego (Kanon), Araty (Trinity Seven) czy Tomokiego (Sora no Otoshimono). Preferuje dalekowschodnie gry od europejskich. Dla społeczności znany głównie z tłumaczenia mangi GI i podsuwania Orchidii kolejnych gier do ogrania na steamie.

Close