Niedawno swoje urodziny obchodziła gra Genshin Impact. Z mniejszą bądź większą radością urodziny obchodzone były przez comminuty i samych wydawców, jednak dla nas wrzesień i październik, to równie szczególny czas, ponieważ my też obchodzimy swoje urodziny jako Genshin Impact Polska.


To już rok, od kiedy nasi redaktorzy dostarczają wam informacje ze świata Genshina.

Poznajcie naszych redaktorów.

Tłumaczymy teksty, mangę, grafiki, patchnote, konkursy a w dodatku rozwinęliśmy się o dodatkowe własne aktywności, jak zakładki postaci, teksty własne naszych redaktorów, którzy pilnują byście wiedzieli o wszystkich oficjalnych nowościach ze świata Genshina oraz wszystkich dramach szalejących w community.
W ciągu minionego roku powstało 323 wpisów, ponad 1500 osób obserwuje nasz fanpage.

Fanpage Genshin Impact

 

Ponad 4 tysiące osób obserwuje naszego twittera.

Twitter Genshin Impact

 

Nie zapominajmy, że aktywnie działa nasza grupa facebookowa, w której znajduje się 14638 członków oraz discord, na którym znajduje się ponad 6500 osob.

Wszystko zaczęło się od filmików na Youtubie z pierwszych zamkniętych Beta testów, dzięki którym udało mi się opowiedzieć Wam o grze. Następnie pojawił się szereg materiałów zawierających poradniki, które do dziś możecie znaleźć na kanale. Również od tamtego czasu i sam kanał rozrósł się wbijając magiczną dla mnie liczbę 10.000 subskrybentów.

Kanał Orchidii

To nie jedyny kamień milowy, który udało się nam osiągnąć. Wraz z przejściem na Twitcha udało się osiągnąć marzenie, aby zostać Partnerem Twitcha!

Twitch Orchii


Dodatkowo cała nasza praca została uznana i oficjalnie już od roku należymy do projektu Content Creatorów dla miHoYo!

Dziękujemy Wam, że jesteście z nami i mamy nadzieję, że dotychczasowe nasze działania pomogły niektórym lepiej zrozumieć co się dzieje w grze, albo przyniosły wam nowości, o których nie wiedzieliście.
Mamy nadzieję, że kolejny rok przyniesie nam jeszcze więcej radości i wspólnych chwil, byście mogli cieszyć się Genshinem w języku polskim.

Życzy Orchidia92 wraz z całą Administracją i Redakcją Genshin Impact Polska.