Podstawy nowego systemu

Witajcie Podróżnicy ~ Nowa aktualizacja już tu jest, więc przedstawiamy wam kilka porad dotyczących podstaw waszego Serenitea Pot ~

〓Jak wejść/wyjść do Serenitea Pot〓

Aby wejść do Serenitea Pot, najpierw będziecie musieli wybrać go w ekwipunku (zakładka z gadżetami), umieścić go przed sobą i przez podjęcie z nim interakcji, wskoczycie do jego środka. Po wejściu do Serenitea Pot gra przejdzie w tryb kooperacji. (Znajomi znajdujący się w Serenitea Pot nie będą otrzymywali zaproszeń do domainów)

 

Aby wyjść z Serenitea Pot, należy tak samo umieścić go przed sobą, oraz wejść w interakcję, aby zostać przeniesionym do Teyvat.

 

 

Dodatkowo możecie otworzyć mapę i zmienić ją na mapę Teyvatu klikając przycisk w prawym dolnym rogu. Możecie się także przenieść się do któregoś z teleportów bądź wybranej Statuy Siedmiu.
Wychodząc z Serenitea Pot swojego przyjaciela, przenosząc się poprzez mapę, wrócicie do swojego świata.

 


Po wejściu do Serenitea Pot, możecie rozpocząć urządzanie swojego wymiaru poprzez ikonę wyposażenia w prawym górnym rogu.

 

 

〓Jak odwiedzić Serenitea Pot swojego przyjaciela?〓

Podróżnicy mogą odwiedzać Serenitea Pot swoich przyjaciół (nieważne, jaki poziom świata mają). Po prostu kliknijcie avatar waszego znajomego na liście i wybierzcie opcję “Request to visit Serenitea Pot”

 

 

Możecie także zarządzać uprawnieniami dotyczącymi dołączania do waszego Serenitea Pot w widoku mapy.

 

 

Jeśli twój przyjaciel ma wyposażenie, które jest w trakcie tworzenia, interakcja z duchem w Serenitea Pot pomoże przyspieszyć proces tworzenia wyposażenia. Pomaga to Twojemu przyjacielowi skrócić czas tworzenia wyposażenia o określony czas. Każdego dnia możesz udzielić pomocy wielu znajomym, ale tej samej osobie nie można udzielić pomocy więcej niż dwa razy.

 

 

Oprócz pomocy od gości możesz również użyć Vial of Adeptal Speed, aby natychmiast uzyskać wyposażenie, które jest aktualnie wytwarzane. Możesz wymienić na Vial of Adeptal Speed w Realm Depot.

 

 

〓Jak zbierać drewno〓

Drewno jest jednym z najważniejszych materiałów do tworzenia wyposażenia. Podróżnicy mogą ścinać drzewa, aby zdobywać drewno. Zostanie ono automatycznie dodane do ekwipunku bez konieczności podnoszenia go.

 

Jak zamieniać materiały potrzebne na barwniki

Paimon miała właśnie stworzyć kilka barwników, kiedy zdała sobie sprawę, że wszystkie Sunsettie potrzebne do wytworzenia czerwonych barwników zostały zjedzone! Po drodze, aby zebrać więcej, Paimon usłyszała, że materiały potrzebne do barwników można zamienić na inne. Okazuje się, że Sunsettie potrzebne do czerwonych barwników można zamienić na marchewki, których Paimon ma mnóstwo! To odkrycie oszczędza dużo czasu spędzonego na zbieraniu materiałów, więc Paimon musiała po prostu podzielić się tą wskazówką z Podróżnikami ~

 

 

I to wszystko w tej rundzie wskazówek! Paimon wróci jutro, aby podzielić się ze wszystkimi bardziej użyteczną wiedzą na temat Serenitea Pot ~

Grafika: Ziomas
Tłumaczenie: Kayo

Źródło