Witajcie podróżnicy!

Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia z gry Genshin Impact i naprawić niektóre znane problemy, programiści wkrótce przeprowadzą konserwację aktualizacji wersji, podczas której serwery będą wyłączone. W trakcie prac konserwacyjnych podróżnicy nie będą mogli zalogować się do gry. Zwróćcie uwagę na czas aktualizacji i odpowiednio zaplanujcie czas gry, aby uniknąć utraty postępów.

Czas Aktualizacji

2020/10/22 07:00 – 2020/10/22 11:00 (UTC+8)
(Dokładne czasy mogą ulec zmianie. Gracze mogą również doświadczyć zakłóceń poza tym okresem).

Jak zaktualizować grę?

PC: Po zakończeniu aktualizacji otwórz ponownie program uruchamiający i kliknij Aktualizuj. Po pobraniu zasobów gry uruchom ponownie grę i zaktualizuj zasoby gry, aby kontynuować grę.
iOS / Android / PS4: Po zakończeniu aktualizacji uruchom ponownie grę i zaktualizuj zasoby gry, aby kontynuować grę.
(Zalecamy połączenie się z Wi-Fi podczas aktualizacji gry).

Rekompensata

Primogem x 240

(Będzie wypłacana kompensata w wysokości 60 Primogemów za każdą godzinę awarii serwerów. Jeśli serwery wrócą do trybu online wcześniej niż planowano, nadal zostanie wypłacone pełne wynagrodzenie).

Kto otrzyma rekompensatę?

Wszyscy podróżnicy na Adventure Rank 5 lub wyższej od 22.10.2020 o 07:00.
Programiści przekażą wynagrodzenie Podróżnikom pocztą w grze w ciągu 5 godzin po zakończeniu prac konserwacyjnych. Przejdźcie do trybu online, aby odebrać pocztę przed 11:00 25.10.2020. Wiadomość wygaśnie po 30 dniach, więc nie zapomnijcie odebrać rekompensaty.
(UTC + 8)