Powoli zaczynamy się do tego przyzwyczajać, że ledwo pojawią się patchnote i przegląd wydarzeń na aktualizację, która jest przed nami, to twórcy wypuszczają nam mały sneak postaci, które pojawią się za 6 tygodni!
Tak było też i tym razem!
Dziś zostały zapowiedziane postaci Cryo- Shenhe oraz Geo -Yun Jin Obie Polearm!  A to oznacza, że aktualizacja z Latern Rite przyniesie nam aż dwie nowe postaci! W niecierpliwości oczekujemy co jeszcze przyniesie nam to wspaniałe wydarzenie!

“Przemierzyliśmy wiele krain i wzięliśmy wielu uczniów. Wśród nich, Shenhe jest najbardziej podobna do mnie samej. Gdyby nie była śmiertelniczką, chciałoby się, aby została u mego boku.” -Cloud Retainer

Shenhe pochodzi z gałęzi rodziny klanu egzorcystów. Z pewnych powodów, Cloud Retainer przyjęła ją jako uczennicę.

Dla Shenhe, Cloud Retainer jest kompetentnym i rozmownym mistrzem.

Dla Cloud Retainer, Shenhe wyróżnia się jako wyjątkowa spośród śmiertelników, których szkoliła.

Życie z adepti jako człowiek nie jest łatwym zadaniem, ale Shenhe posiada wyjątkową kondycję, niezmiernie silną wolę i wielki talent do sztuk adepti, dzięki czemu zyskała uznanie adeptów. Jednakże, długie lata kultywacji, w połączeniu z nawykiem jedzenia boskich ziół i picia górskiej rosy, sprawiły, że stawała się coraz bardziej odległa od ziemskiego życia, a nawet była uważana za tajemniczego białowłosego adepti.

Sporadyczna ostrość jej osobowości i czerwone sznury zdobiące jej ciało dodają jej “tajemniczości”. Jeśli jej przeszłość miałaby być spisana jako historia, z pewnością istniałoby wiele wersji.

Czy to nieśmiertelna, czy białowłosa czarownica, jak ludzie będą postrzegać tę tajemniczą damę? Jej sekrety i uczucia są tak trudne do uchwycenia, jak dryfujące chmury w górach.

 

Wspaniała śpiewaczka operowa Yun Jin!
“Jeden występ Yun Jin w naszej herbaciarni zgarnia tyle Mory, że nie będziemy musieli otwierać przez cały miesiąc!” – Fan Er’ye z Heyu Tea House

Jest dyrektorką Trupy Yun-Han Opera także znaną postacią na scenie operowej w Liyue Harbor.

Yun Jin znana jest ze swojego słodkiego głosu i skomplikowanych kostiumów, jak również z animowanych i dynamicznych występów. Czy jest to delikatna i dostojna młoda dama, czy też potężna i honorowa bohaterka, potrafi zagrać każdą rolę.

Co jeszcze rzadsze, ta młoda aktorka jest również dramatopisarką. Oprócz “The Divine Damsel of Devastation”, Trupa Yun-Han Opera wystawiła w ostatnich latach wiele innych nowych sztuk, z których wszystkie zostały napisane przez Yun Jin.

Zaskakujące jest jednak to, że Yun Jin, która zawsze prezentowała dostojny i elegancki wizerunek, ma małe hobby, które nie jest znane opinii publicznej – lubi słuchać rock ‘n’ rolla.

Jeśli zobaczysz Yun Jin na występie rock ‘n’ rollowym w porcie Liyue, proszę powstrzymaj się od mówienia o tym całemu światu.

W przeciwnym razie starszyzna może ją znowu nagabywać.

Źródło
Tło
Baner: Ziomas