Ciężko w to uwierzyć, ale wielkimi krokami zbliża się trzeci dla nas Latern Rite!
Wraz z nadchodzącym Chińskim Nowym Rokiem czeka nas kolejna aktualizacja w Genshin Impact, która nie mogła pominąć tych wydarzeń. Rozsiądźcie się wygodnie i jeśli ominął was stream przeczytajcie o tym co czeka na nas od 18 stycznia w nadchodzącej aktualizacji 3.4!

Jak już wiemy z drip marketingu do aktualizacji 3.4 nowymi postaciami, które pojawią się na banerach będą Yaoyao oraz Alhaitham.

Alhaitham doczeka się również własnego Story Questa

W dodatku obydwie te postaci, będzie można zdobyć na wspólnym banerze… Jeśli nie interesuje was pełniący obowiązki Wielkiego Sage’a Alhaitham, może zechcecie skusić się na Xiao? Ponieważ jego baner pojawi się w tym samym czasie!

Jesteście ciekawi broni jaka pojawi się na tym banerze? Będzie to Light of Foliar Incision. 

Jednak to nie koniec jeśli chodzi o banery w 3.4! W drugiej części na banery wskoczą 77. Dyrektor Zakładu Pogrzebowego Wangsheng – Hu Tao oraz przedstawiona nam w zeszłym roku wraz z wejściem The Chasmu tajna agentka służąca Ningguang – Yelan.

Mam nadzieje, że w przeciwieństwie do mnie ukończyliście poprzednie questy na pustyni, bo aby dostać sie do nowego regionu Desert of Hadramaveth będziecie musieli ukończyć World Quest  Golden Slumber.Na pustyni czeka na nas wielu nowych przeciwników :
I niesamowite podziemia.Jednak to nie wszystko, co przygotowano dla nas na streamie. Rok Królika świętujemy z przytupem!

Będziemy się świetnie bawić biorąc udział w tegorocznym Latern Rite!
Nie obędzie się też bez wyboru darmowej 4* postaci!

Na chwile przejdziemy się do Inazumy w celu uczestniczenia w evencie organizowanym przez… Gang Arataki!Możemy też wziąć udział w wydarzeniu Warior’s Spirit organizowanym przez Yashiro Commision.

I tutaj zaskoczenie jakie czeka na nas wszystkich. Nowy strój dla Ayaki inspirowany Fontaine!

Jednak nie tylko Ayaka zmienia swój strój. Lisa szykuje dla nas coś równie ciekawego. Weźcie udział w wydarzeniu, aby zdobyć skin dla Lisy, lub użyjcie swoich Kryształów Genesis, aby zakupić skin dla Ayaki.

Zmienią się też pewne zasady odnośnie TCG. W kolejnej aktualizacji dojdą do naszych talii nowe karty ale o tym przeczytacie za jakiś czas w osobnym poście.

Podsumowując eventy… aktualizacja 3.4 będzie obfitowała w primogemy i świetną zabawę!

A na koniec coś dla fanów muzyki i soundtracków z genshina. Zostanie wydana kolejna, trzecia płyta zawierająca 26 soundtracków z gry!

Źródło