1.03 czeka na nas aktualizacja 3.5, na którą Hoyoverse przygotowało całkiem sporo atrakcji!

Wiem, wiem, jest coś na co wszyscy zawsze z niecierpliwością czekamy od zapowiedzi pokazu aż do samego jej końca, są to oczywiście banery! Nie przedłużając, początek aktualizacji rozpocznie się od debiutu pięknej Dehyi, której towarzyszyć będzie na banerach Cyno!

Dehya podążając śladem Tighnariego wraz z początkiem aktualizacji 3.6 przeniesie się na standard baner, gdzie będzie dostępna permanentnie.


A na banerze z brońmi możemy spodziewać się nowego 5* clymore.

W drugim rzucie banerowym czeka nas nagłe ochłodzenie… Ayaka wraz z Shenhe zawitają jako główne gwiazdy banerów, a dodatkowo będziemy mieli szansę na zdobycie 4* Miki!


A teraz Questy i Queściki… Dehya wkroczy w aktualizację przyprowadzając nam swój Story Quest.

Jednak to nie koniec! Po dłuższej przerwie czeka nas kontynuacja Archon Questa, gdzie po raz kolejny spotkamy na swojej drodze Dainsleifa a plotki mówią, że zaangażowany w tą historię będzie też Kaeya…

Może spotkamy też nowego przeciwnika?
Po dłuższej przerwie powracają do nas hangouty! Będziemy mieli okazje poznać bliżej Faruzan, która dołączyła do nas w aktualizacji 3.3.

A teraz eventy! Przed nami wiosenny Windblume Festiwal,

Zagramy w pacmana, pogramy w osu! i porobimy zdjęcia aby zdobyć nowy clayome, materiały do jego refine’u , Primogemy oraz inne nagrody!
Czeka na nas jeszcze event w TCG, który szczegóły omówimy już niebawem.

Na koniec mam dla was jeszcze bardzo dobrą wiadomość! Po wejściu aktualizacji 3.5 za każdy ukończony Archon Quest otrzymamy 1 Intertwined Fate. Możemy spodziewać się ok 20 rolek jeśli nadrobiliście wszystkie Archon Questy.


Źródło
Tło