Podróżnicy \(^-^)/
Aktualizacja 2.2 zbliża się do nas wielkimi krokami. 3.10 odbyła się premiera Pokazu Specjalnego, gdzie pokazano nowości, jakie czekają na nas przez najbliższe 6 tygodni.

Na początek pokażemy wam trailer:


Kolejną, grywalną postacią będzie czterogwiazdkowy Thoma – “Obrońca z dalekich stron”. Będzie on dostępny w drugiej części aktualizacji.

A propos banerów!
Tak prezentują się one w następnej aktualizacji:

Po raz trzeci w ciągu ostatniego roku pojawi się 11 pośród Fatui Harbringerów Tartaglia w Banerze Farewell of Snezehnaya, więc każdy, komu umknął on poprzednimi dwoma razami, będzie miał szansę na zdobycie go!
Zaraz po nim, baner postaci zostanie zastąpiony przez 77 Dyrektor zakładu pogrzebowego- Hu Tao, do której dołączy “Obrońca z dalekich stron” – Thoma.

Nie zapomniano również o banerach broni!

Nowy limitowany łuk- Polar Star oraz czterogwiazdkowe bronie- Wavebreaker’s Fin- polearm, Akuoumaru- claymore, oraz Mouun’s Mon- łuk zagoszczą w Epitome Invocation, podczas kolejnej aktualizacji .

Dodatkowo czeka na nas kolejna seria Hangoutów!
Czy jesteście gotowi na pomoc Thomie i Sayu w ich problemach?

Przeciwnicy:
Wprost z głębin abyssu wyłonią się nowe, majestatyczne istoty:Rockfond Fifthound Whelp, Rockfond Rifthound, Thundercraven Fifthound Whelp oraz  Thundercraven Rifthound to nowi przeciwnicy, którzy czekają na nas na wyspie Tsurumi. Po ataku przez te potwory zostanie nałożony na nas status korozji i będziemy tracić punkty życia w trakcie jego trwania.

Tsurumi Island to tajemnicza wyspa spowita gęstą mgłą. Minęło wiele lat, odkąd ktokolwiek odważył się zapuścić na jej tereny.

W tej aktualizacji czekają na nas również nowe wydarzenia:

Labirynth Warriors
Majestatyczne bramy niezwykłego i nieprzewidywalnego Mystic Onmyou Chamber stanęły otworem, a w środku znajdują się zaciekłe, uwięzione potwory. Dla tych, którzy szukają prawdy i pragną hartować swoje umiejętności walki, ten Domain będzie wartościowym miejscem do sprawdzenia swoich umiejętności.
Po ukończeniu wyzwania będzie można odebrać nagrody takie jak Primogemy, Mora czy materiały do ulepszania postaci, a walutę eventową wymienić na wiele innych wartościowych materiałów i zaprosić Xinyan do swojej drużyny.

Shadow of Ancients
Podczas wydarzenia, będziemy mieli za zadanie przeanalizować starożytne maszyny na terenie całego Teyvatu. Z pomocą przyjdzie nam naukowiec z Sumeru- Hosseini. Wydarzenie podzielone zostanie na trzy etapy: etap badawczy, próbkowanie danych oraz fazę testową, podczas której Podróżnicy będą mieli za zadanie stawić czoła starożytnym maszynom.


Tuned to the World’s Sounds
Użyj instrumentu “Floral Zither” otrzymanego od Kazuhy, aby zagrać melodię, która będzie wymagała od nas towarzystwa innych postaci. Podczas wydarzenia Podróżnicy będą mogli zagrać na instrumencie utwory na trzech, różnych poziomach trudności: Normal, Hard i Pro. Otrzymamy możliwość zaproszenia do wykonania utworu między innymi: Kokomi, Zhongliego, Xiao, Raiden Shogun oraz innych.

Dreams of Bloom
Podróżnicy będą mogli zasiać różne rodzaje nasion Dreambloom, aranżować kombinacje kwiatowe i brać udział w wyzwaniach, aby zdobyć tajemniczą paczkę “Sakuya’s Special Gardening Package”, Primogemy, Morę, materiały do ulepszania i ascendowania postaci oraz Mystic Enhancement Ore.
Ley Line Overflow
Podczas trwania wydarzenia Podróżnicy, którym uda się ukończyć wyzwania Blossom of Wealth i Blossom of Revelation i użyją do ich ożywienia swój Original Resin, aby zebrać nagrody, otrzymają je podwójnie. Z bonusu będzie można skorzystać, aż do 3 razy dziennie.

Oprócz różnych wydarzeń, które będą dostępne już za kilka dni, możemy spodziewać się nowych aktualizacji w systemie Serenitea Pot. Wprowadzony zostanie Layout “Silken Courtyard”, nowe schematy umeblowania “Floating Platform” i system zdobywania schematów.
Wygląd Layoutu “Silken Courtyard” nawiązuje do charakterystycznego dla Inazumy krajobrazu i pięknych drzew Wiśni.


Nowe umeblowanie “Floating Platform” to prościej mówiąc unoszące się w powietrzu platformy skalne. Podróżnicy będą mogli dostosować ich kąt i położenie, a także umieścić na nich różnorodne umeblowanie.

Wraz z nową aktualizacją pojawi się nowy rodzaj skrzynek “Remarkable Chest”. Otwierając je, Podróżnicy będą mieli możliwość zdobycia zupełnie nowych schematów umeblowania.

Oprócz aktualizacji w Serenitea Pot, doczekamy się także optymalizacji ekwipunku artefaktów, których mogliśmy do tej pory mieć 1000. Teraz ich liczba została zwiększona do 1500.

 Tutaj możecie przeczytać o collabie Genshin Impact x Razer. I to już wszystko, czego możemy się spodziewać w tej aktualizacji. Dajcie znać o swoich odczuciach odnośnie do zawartości, aktualizacji 2.2. Podobało wam się? Czekacie na jakiś rerun? A może czekacie na jakieś wydarzenie?

Współautor: Chwast
Źródło