Za nami stream z Prezentacji Wersji 2.5. Czeka nas aktualizacja, w której będziemy mogli się spodziewać kolejnych nowości, eventów i postaci.. a poza samą prezentacją dostaliśmy drip marketing Ayato oraz piękną animacje zapowiadającą wydarzenia w Inazumie!
A teraz wszystkich, którzy nie oglądali zapraszam na nasz skrót!



Przede wszystkim, tym na co najbardziej czekamy są… Banery!
Jako pierwsza pojawi się Guuji z Grand Narukami Shrine – Yae Miko. W drugiej części Boska Kapłanka i najwyższy przywódca wyspy Watatsumi – Sangonomiya Kokomi oraz niekwestionowana, najwyższa władczyni Inazumy. Jej Ekscelencja, Wszechmogąca Narukami Ogosho – Raiden Shogun.


Dla pocieszenia dodam, że baner z bronią będzie zawierał tylko jeden nowy przedmiot, jakim będzie Kagura’s Verity. Czy widzicie podobieństwo do przedmiotów z realnego świata?

Wraz z początkiem aktualizacji 16 lutego, otrzymamy dwa Questy ściśle związane z historią Inazumy. Najpierw będziemy musieli przejść przez drugą część Questa Raiden Shogun: Imperatrix Umbrosa Chapter: Act II, aby móc rozpocząć Divina Vulpes Character: Act I, w którym spotkamy Yae Miko.

W aktualizacji 2.5 czekają nas również nowi przeciwnicy! Niespodziewanie będziemy musieli stawić czoła Raiden Shogun!

Naszymi kolejnymi przeciwnikami, z którymi zmierzymy się będą Shadowy Husk, w swojej podróży można rozróznić będzie ich trzy odmiany.


Pokazano również piękną animacje związaną z aktualizacją 2.5


Przejdźmy teraz do eventów, które zostaną dodane w tej aktualizacji!
Pierwsze takie wydarzenie, które będzie polegało na eksploracji mapy to “Three Realms Gateway Offering”. Do tej pory nie mieliśmy okazji spotkać się z wydarzeniem, które będzie od nas wymagało eksploracji, będziemy mierzyć się z postępującą korozja, zbierać sigile, odblokowywać statuy.


Będziemy musieli wykazać się również kreatywnością w budowie własnego domainu w wydarzeniu “Divine Ingenuity”.


A w wydarzeniu “Of Drink A – Dreaming”, będziemy przygotowywać napoje według różnych receptur.

A nawet spotkamy starych przyjaciół i będziemy mogli z nimi poprowadzić interakcje.

Hyakunin Ikki, osobom które grają już od pewnego czasu pewnie ta nazwa mówi co nieco… Będziemy mogli wybrać postaci testowe lub własne i stawić czoła przeciwnikom w teamach złożonych z duetów.
Na koniec możemy spodziewać się podwójnych dropów z „Overflowing Mastery”.

A teraz mały sneak do aktualizacji 2.6!
Jesteście gotowi? Przed wami “The Chasm!” Całe omówienie i tłumaczenie poniższych grafik już niedługo na naszej stronie!





Na koniec mogliśmy posłuchać wiosennego koncertu:

Iiii to by było na tyle z dzisiejszego przeglądu. Jakie są wasze wrażenia odnośnie aktualizacji 2.5? Po kogo będziecie wishować?

Wersja Video:

Źródło
Źródło

Tłumaczenie grafik: Chwast