Jak wielu z was wie, w trakcie aktualizacji 3.1 przypada nam druga rocznica powstania gry. Z tej okazji Hoyoverse przygotowało dla nas moc niespodzianek!
Zanim jednak przejdziemy do opisu streama, przed wami trailer do aktualizacji 3.1!

Na dzisiejszym streamie poza standardowym wprowadzeniem, dokonanym przez Pana Daweia, pojawiły się także wersje chibi, postaci z genshina które wraz ze swoimi voice aktorami przekazywały nam swoje życzenia związanie z drugą rocznicą gry Genshin Impact. Poniżej niektóre z tych postaci.
Skoro Chibiki już za nami, to teraz to na co wszyscy czekamy.
Aktualizacja 3.1 będzie fabularnie związana z pustynią Sumeru. Odkryjemy tajemnice związane nią i poznamy nowych towarzyszy i przeciwników.
Jak wiemy z drip marketingu do aktualizacji 3.1 na banerach pojawią się 3 nowe postacie! Będą to: Candace, Cyno oraz Nilou.


Przed wami, kolejność banerów na aktualizacje 3.1!
W pierwszej części, będzie szansa na zdobycie Najwyższego Mahamatry – Cyno. Wraz z nim na banerze pojawi się znany nam dobrze bard z Mondstadt – Venti.
Dodatkowo, postacią 4-gwiazdkową, która pojawi się z nimi na banerze będzie Tajemnicza Candace.

po 2.5 tygodnia, kolejnymi banerami na których, będziemy mogli wydać swoje rolki, będą Wspaniała artystka, którą poznaliśmy już w pierwszej części Archon Questa z Sumeru – Nilou. Dodatkowo, wraz z Nilou na banerach będziemy mieli szansę zdobyć Szefa Alchemików z Mondstadt – Albedo.

Zaś nowymi 5- gwiazdkowymi brońmi będą:

A nowymi 4-gwiazdkowymi:

Jak nowe postaci, to i nowe Questy!


Jednak nie samymi story questami Człowiek żyje!
W aktualizacji 3.1 czeka nas kontynuacja Archon Questa! Co z tym wszystkim na wspólnego Scaramuche i Dottore? O tym przekonamy się w aktualizacji 3.1!

Nowy rejon? To oczywiście nowi przeciwnicy!


A teraz przejdźmy o eventów Jak już pewnie zauważyliście po banerach, na chwilę wyrwiemy się z Sumeru i wrócimy do Mondstadt. W mieście wolności organizowany będzie kolejny, tym razem jesienny festiwal, znany jako “Weinlesefest”, gdzie będziemy przygotowywać wino, ku uciesze Anemo Archona. Dodatkowo w trakcie trwania tego wydarzenia dowiemy się co nieco o pochodzeniu Razora. Więcej szczegółów już wkrótce!

Dodatkowo, czeka na nas kilka mniejszych wydarzeń!28 września, 28 września… Chyba dla nas wszystkich to bardzo ważna data. Nie zapomnieli o niej też twórcy. Wraz z początkiem aktualizacji 3.1 zostanie zresetowany bonus za pierwszy zakup gemów. Dodatkowo otrzymamy 1600 primogemów, Fragile Resin, nowego kompaniona nowy gadżet na maila. Otrzymamy również 10 Intertwined Fate, oraz inne nagrody logując się przez 7 dni codziennie. Ale to nie koniec! W aktualizacji 3.1 będziemy mieli kolejną okazję na zdobycie darmowej 4 – gwiazdkowej postaci – Collei za ukończenie 3 części w 4 piętrze Spiral Abyssu.


A teraz coś czego jeszcze nie było! Pamiętacie, że Arataki Itto jest wielkim fanem karcianek?  My też będziemy! W aktualizacji 3.3 zostanie dodany nowy tryb! Zagraj z Npc-tami, przyjaciółmi!

W najbliższej przyszłości, będziemy mogli posłuchać również muzyki z Sumeru z okazji wypuszczenia nowego albumu~

ALE TO NIE WSZYSTKO! Genshin Impact po dwóch latach istnienia na rynku jako gra, otrzyma w ramach współpracy HoYoverse z Ufotable własną serię anime!
Poniżej podrzucam wam trailer!

Ah, to był długi i pełen emocji stream. Mam nadzieję, że ta aktualizacja przyniesie wam sporo radości i będziecie mieli przez całe 5 tygodni ręce pełne roboty.
Dajcie znać, jak zapatrujecie się to co szykuje nam Hoyo.

Jeżeli chcecie obejrzeć zapis ze streama, jest on dostępny pod TYM linkiem.

Źródło