25.11 odbył się pokaz specjalny przedstawiający nam szczegóły aktualizacji 3.3, która swoją premierę będzie miała 7 grudnia.
Poniżej przestawiamy skrót prezentacji! Na sam początek trailer:

Wiemy, że najbardziej interesują was banery, oto i one:
W pierwszej części aktualizacji będziemy mieli zwiększoną szansę na zdobycie wyczekiwanego od aktualizacji 1.1 przez bardzo dużą część community Scaramouche’a znanego od teraz nam jako Wanderer. Drugim banerem, na którym będziemy mogli używać swoich wishy będzie nikt inny jak powracający Arataki “JEDEN JEDYNY Oni” Itto! Wraz z banerami obydwu panów będzie szansa na zdobycie nowej 4* postaci jaką jest Faruzan.

W drugiej części aktualizacji czekają nas dwa wielkie powroty!
Jej Ekscelencja, Wszechmocna Narukami Ogosho, która obiecała ludności Inazumy niezmienną wieczność – Raiden Shogun.
Drugim banerem w tej części aktualizacji będzie głowa klanu Kamisato – Kamisato Ayato.

Dodatkowo, będziemy mieli szansę na zdobycie nowej broni.

W tej aktualizacji otrzymamy również dostęp do nowych setów artefaktów:

Aktualizacja 3.3 rozpocznie się dla nas kontynuacją Archon Questa. Podobnie jak w przypadku poprzednich Interlude, ta część Archon Questa będzie ściśle związana z postacią – w tym wypadku Wandererem.



Zauważcie podobieństwo na talent pasywny Wanderera, gdzie zmniejsza on koszt ulepszania broni jakimi są łuki i catalysty w stosunku do Raiden 🙂


Jednak nie samymi postaciami człowiek żyje… Aktualizacja 3.3 to pierwsza aktualizacja od kilku miesięcy, która wraca na tory 6-tygodniowych aktualizacji. Oznacza to, że mamy więcej czasu na eventy, a jeśli chodzi o same eventy… to zobaczcie co dla nas przygotowano!








W aktualizacji 3.3 wejdzie również od dawna zapowiadana karcianka Genius Invokation TCG – rzućcie wyzwanie przeciwnikom, lub spróbujcie dobrze się bawić z przyjaciółmi w nowym trybie nadchodzącym do Genshin Impact!

Źródło
Tło
Baner: Ziomas