Pewnego pięknego dnia w pewnym miejscu w dziczy Mondstadt po cichu wyłania się tajemniczy raj …
Witamy w Slime Paradise! Kupuj dekoracje, aby ozdobić raj i wygrać Primogemy, Morę i inne nagrody!

〓Czas trwania〓

2021/1/22 – 2021/1/31 23:59 (UTC+8)

〓Wymagania〓

Adventure Rank 10 lub wyższy

〓Jak wziąć udział?〓

Wbij na stronę.

〓Szczegóły wydarzenia〓

W okresie funkcjonowania parku Podróżni mogą kupować dekoracje i urządzać je w parku.

Pewne dekoracje przyciągną pewne Slimy, aby się wprowadziły, a także niektóre potwory do odwiedzenia parku. Im więcej kupisz dekoracji, tym park będzie żywszy!

★ Rajskie monety

Aby kupić rzeczy w sklepie z dekoracjami, musisz wydać Rajskie Monety. Zarabiaj Paradise Coins, wykonując codzienne zadania.

★ Bilety Paradise

Musisz wydać Paradise Tickets, aby kupić rzeczy w sklepie z nagrodami. Bilety do Paradise można zdobyć w następujący sposób:

1. Wykonując określone zadania związane z wydarzeniami.

2. Z dekoracji: Po zakupie dekoracji rozpocznie się generowanie Paradise Tickets o wyznaczonej godzinie każdego dnia, począwszy od następnego dnia. Wyznaczony czas: codziennie o 00:00 (czas serwera).

3. Od potworów: Potwory będą codziennie odwiedzać park. Za każdym razem, gdy po raz pierwszy odwiedza inny rodzaj potwora, przyniesie ci prezent powitalny w postaci Paradise Tickets.

★ Galeria – Zdjęcia

Jeśli kupujesz dekoracje i często odwiedzasz park, możesz zbierać różne zdjęcia.

〓Nagrody〓

Podróżni mogą wymieniać bilety Paradise na Primogemy, More i inne nagrody w sklepie Rewards.

Sklep z nagrodami będzie otwarty przez ten sam czas co wydarzenie. Będzie niedostępny po zakończeniu wydarzenia, więc nie zapomnij odebrać nagród na czas!

〓Warte uwagi〓

1. Musisz kupić odpowiednie dekoracje, aby przyciągnąć określone slimy do poruszania się i konkretne potwory do odwiedzenia. Zwróć uwagę na opisy dekoracji, aby uzyskać wskazówki!

2. Kiedy Slime się wprowadzi, pozostanie w parku do końca imprezy – po prostu nie będzie chciał wyjść!

3. Wizyty będą odświeżane codziennie. Kiedy gość odwiedza, zostaje w parku do wyjścia następnego dnia. (Kiedy masz nową dekorację, która przyciąga nowego rodzaju gościa, taki gość odwiedzi go jako pierwszy następnego dnia).

4. Wszystkie codzienne zadania, wydarzenia dla gości, zarobki i wizyty potworów, o których mowa w tych zasadach, są odświeżane codziennie o godzinie 00:00 (w zależności od czasu na serwerze, na którym znajduje się twoja postać). (Azja: UTC + 8 ; Ameryka: UTC-5 ; Europa: UTC + 1 ; TW, HK, MO: UTC + 8)

5. Wydarzenia, które mają miejsce w tym wydarzeniu internetowym, nie są w żaden sposób powiązane z główną historią gry.

6. Zwróć uwagę, że wersja tego wydarzenia na PlayStation®4 zostanie wydana w późniejszym terminie z powodu problemów z mechaniką konta. Przepraszamy za wszelkie niedogodności, jakie mogło to spowodować, podróżnicy.

Podróżujący, pamiętajcie, że jeśli bierzecie udział w tym wydarzeniu za pośrednictwem platformy innej firmy, musicie połączyć swoje konto miHoYo w sekcji „Account Management”, aby zapewnić płynny udział w wydarzeniu.

Miniaturka: https://twitter.com/zaku6584/status/1324629235042955264

źródło