Witajcie Podróżnicy~.

Dzisiaj chcielibyśmy przedstawić wam naszą nową przyjaciółkę, znaną śpiewaczkę operową z Liyue, która jest uzdolniona zarówno w pisaniu sztuk, jak i śpiewaniu.

Mamy najświeższe informacje na temat nowej postaci, rzućmy okiem~.

>>Dowiedz się więcej o Yun Jin<<

Herbaciarnia Heyu jest popularnym miejscem spędzania wolnego czasu dla mieszkańców Liyue, a powodem, dla którego jest to dobrze prosperujący biznes jest fakt, że wystawiane są tam przedstawienia uznanej trupy Yun-Han Opera.

Dyrektor i dusza trupy operowej Yun-Han – słynna śpiewaczka operowa Yun Jin – od czasu do czasu pojawia się na scenie w herbaciarni. Jej styl jest jedyny w swoim rodzaju, wykwintny i delikatny, podobnie jak ona sama. O ile zawsze można trafić na pyszne smakołyki lub dobrą opowieść, jeśli tylko wie się, gdzie szukać, o tyle występy Yun Jin nie czekają na nas tylko tam.

Dlatego też fanów Yun Jin zawsze można spotkać w Heyu Tea House, gdzie próbują swojego szczęścia. Czekając na występ Yun Jin, rozmawiają o jej poprzednich przedstawieniach i o tym, co o nich sądzą. Dzięki temu do herbaciarni przychodzi więcej osób, a dziewięcioro na dziesięcioro z nich to fani Yun Jin.

Mówi się, że okazja, aby usłyszeć jak Yun Jin śpiewa jest dość rzadka. Jaki utwór chcielibyście usłyszeć w jej wykonaniu? Mamy nadzieję, że będziesz miał okazję usłyszeć śpiew Yun Jin, kiedy ją spotkasz~.

Czas trwania wydarzenia:
2 stycznia 2022 r. – 5 stycznia 2022 r. 23:59
Wyniki: Lista zwycięzców zostanie zaktualizowana w tym poście 12 stycznia.

Jak wziąć udział:
Podczas trwania wydarzenia, skomentuj post o tym jaki fragment opery chciałbyś usłyszeć w wykonaniu Yun Jin, a zostaniesz uznany za uczestnika, który wziął udział w wydarzeniu.

Nagrody za udział w wydarzeniu:

Stand z postacią z serii GENSHIN CONCERT (losowo) ×10

Wybierzemy losowo 10 Podróżników, którzy pomyślnie wzięli udział w wydarzeniu, aby otrzymać nagrody rzeczowe~.

Kiedy liczba odpowiedzi w poście przekroczy 2,000, czyli kiedy liczba odpowiedzi osiągnie 2,001/4,001/6,001/8,001, liczba zwycięzców zostanie zwiększona o 5, a całkowita liczba dodatkowych zwycięzców nie przekroczy 30 (wszystkie kolejne dodatkowe nagrody rzeczowe będą losowymi plakietkami z serii GENSHIN CONCERT).

Regulamin:

1. Prosimy podróżników o zwracanie uwagi na komunikaty systemowe, ponieważ informacje o zwycięzcach nagród rzeczowych będą wysyłane za pośrednictwem tych komunikatów. Prosimy zwycięzców o podanie adresu do wysyłki zgodnie z podpowiedziami zawartymi w wiadomości systemowej. Zwycięzcy, którzy nie podadzą swojego adresu w ciągu miesiąca od wysłania wiadomości systemowej, zostaną uznani za osoby, które dobrowolnie zrezygnowały z nagrody.

2. Każdy Podróżnik jest uprawniony do otrzymania tylko jednej nagrody, a powtórzone komentarze liczone są tylko raz.

3. Komentarze o następującym charakterze będą uznawane za nieważne: komentarze zawierające treści naruszające nasz Regulamin Społeczności, komentarze będące plagiatem lub przywłaszczające sobie treści innych twórców, odpowiadające na komentarz do postu (zamiast komentowania bezpośrednio do samego postu) lub tworzące nowy post (zamiast komentowania tego postu), komentarze nie mające żadnego związku z Genshin Impact i Yun Jin, komentarze zawierające jakąkolwiek formę reklamy oraz takie, których celem jest rozpowszechnianie złośliwych plotek lub dyskredytowanie gry i jej bohaterów.

 

Źródło