Podróżnicy! \(^-^)/
Aktualizacja 2.3 zbliża się wielkimi krokami! 12.11 odbyła się premiera Pokazu Specjalnego, podczas którego dowiedzieliśmy się, co takiego czeka nas w najnowszej wersji 2.3 “Shadows Amidst Snowstorms”.

Na początek zaprezentujemy wam trailer:

W wersji 2.3 zostaną dodane dwie zupełnie nowe, grywalne postacie: Arataki Itto “Hanamizaka Heroics” oraz Gorou “Canine Warrior”!

Bannery z postaciami doczekały się niespodziewanej aktualizacji. W pierwszej części wersji, możemy spodziewać się dwóch jednocześnie – rerunów doczekał się Albedo i Eula! Więcej o działaniu nowego, podwójnego Character Wisha znajdziecie tutaj.

Więcej informacji o Albedo znajdziecie w jego zakładce postaci.

Na drugim banerze pojawi się 5-gwiazdkowy “Oni’s Royale” Arataki Itto i dołączy do niego 4-gwiazdkowy Gorou.

Możemy spodziewać się także nowej broni oraz artefaktów. Nowy limitowany 5-gwiazdkowy claymore – “Redhorn Stonethresher” pojawi się w Epitome Invocation podczas kolejnej aktualizacji. Dodany zostanie także nowy domain na Seirai Island, a wraz z nim dwa nowe zestawy artefaktów – “Ocean-Hued Clam” oraz “Husk of Opulent Dreams”.

Arataki Itto doczeka się  swojego Story Questa “Taurus Iracundus Chapter: Act I”.

Dodatkowo, w najnowszej, czwartej już serii hangoutów, będziemy mieli okazję na spotkanie z Beidou oraz Gorou!

Grono bossów w otwartym świecie również się powiększy – dołączy do niego Golden Wolflord, znajdujący się na Tsurumi Island.

Podobnie jak w przypadku Rifthoundów, Golden Wolflord nakłada na postacie efekt korozji, powodujący spadek ich punktów zdrowia.

W aktualizacji 2.3 możemy spodziewać się zupełnie nowych i powracających wydarzeń!

Shadow Amidst Snowstorms

Jest to wydarzenie fabularne, podczas którego zyskamy szansę na spotkanie z Albedo, Eulą, Amber oraz Bennettem. W Dragonspine czekać na nas będą różne rodzaje wyzwań!
Podczas trwania wydarzenia, można zdobyć różne komponenty, w tym materiały do budowania bałwanów, które po zakończeniu będzie można umieścić w Serenitea Pot. Weź udział w wyzwaniu, aby zdobyć 4-gwiazdkowy miecz “Cinnabar Spindle” i materiały do jego ulepszania.
Podczas Specjalnego Pokazu dowiedzieliśmy się także, że na końcu tego wydarzenia, na Podróżników czeka nowy, tajemniczy przeciwnik…

Misty Dungeon: Dungeon of Light

Powraca wydarzenie Misty Dungeon, podczas którego podejmiemy się różnych wyzwań przy pomocy postaci testowych. Jak już wiemy z poprzednich wersji tego wydarzenia, będzie sześć różnych miejsc z wyzwaniami. Postacie testowe zostaną narzucone przez wydarzenie. Podczas rozgrywki nie będziemy mieć również dostępu do jedzenia czy dodatkowych buffów. Za wykonanie wyzwań otrzymamy atrakcyjne nagrody!

Szczegóły rozgrywki z wersji 1.5 znajdziecie tutaj!

Bantan Sango Case Files: The Warrior Dog

W Inazumie dochodzi do tajemniczych zniknięć, dlatego też Agencja Detektywistyczna Bantan Sango decyduje się zatrudnić kogoś z Gildii Podróżników, kto pomógłby przy rozwiązaniu tej zagadki. Podczas trwania wydarzenia, Podróżnicy otrzymają nowy gadżet – Omni-Ubiquity Net, przy pomocy którego będą mogli ratować małe zwierzęta. Podróżnicy, używając gadżetu, będą mogli także “schwytać” żyjątka z otwartego świata i przenieść je do Serenitea Pot.

Energy Amplifier Fruition

Energy Amplifier to wydarzenie znane graczom z wersji 1.5. W trakcie jego trwania Podróżnicy będą mieli za zadanie odwiedzić wskazane miejsca i zlikwidować znajdujące się w nich zagrożenie. Aby tego dokonać, należy zniszczyć kamienie wzmacniające umiejętności przeciwników. Pokonanie wrogów umożliwi otworzenie skrzynki i odebranie nagród. Po ukończeniu zadań, automatycznie otrzymamy Energy Amplifier i wszystkie Irminsul Fruit Fragments. Każdy ukończony etap odblokuje związany z nim domain. Będziemy mogli wybrać poziom wyzwań i warunki w domainach, a następnie rzucić wyzwanie potężnym przeciwnikom.

Marvellous Merchandise

Liben powraca! Podczas trwania wydarzenia, Liben zaprezentuje nam listę przedmiotów, za które dokona wymiany na jedno z jego niesamowitych pudełek, zawierających atrakcyjne nagrody!

W Aktualizacji 2.3 pojawi się możliwość dodania Paimon do naszego Teapotu! Tak, jak w przypadku innych postaci, pojawi się opcja dialogów z naszą towarzyszką!

I to już wszystko, czego możemy się spodziewać w najnowszej wersji. Dajcie znać o swoich odczuciach odnośnie jej zawartości. Podoba wam się? Czekacie na jakiś rerun lub wydarzenie? Dajcie znać w komentarzach!

Tłumaczenie: Sarenka
Grafika: Ziomas
Korekta: KotelTheCat
Źródło