Drodzy Podróżnicy,
Aktualizacja Genshin Impact w wersji 2.2 “Into the Perilous Labyrinth of Fog” została wydana 13 października. Rozpoczął się również nabór na streamerów Genshin Impact w tej wersji. Streamuj swoje treści na żywo, wypełniaj misje i zdobywaj Primogemy!

Czas trwania wydarzenia: 15 października – 4 listopada 23:59 (UTC+8)
Termin rejestracji: 18 października 23:59 (UTC+8)

〓 Treść wydarzenia〓

Misja główna
Dla streamerów, którzy mają mniej niż 500 followersów: za każde 15 godzin transmisji otrzymają 500 Primogemów (limit do 800 osób). Za każdych 100 nowych followersów, którzy dołączą w trakcie trwania wydarzenia, otrzymają oni dodatkową nagrodę w wysokości 500 Primogemów, aż do maksymalnej liczby 1.500 Primogemów (ograniczona do 80 osób).
Dla streamerów z 500-3,000 followersów: za każde 15 godzin transmisji, otrzymają oni nagrodę w postaci 500 Primogemów (ograniczona do 2,000 osób). Za każdych 150 nowych followersów, którzy dołączą w trakcie trwania wydarzenia, otrzymają oni dodatkową nagrodę w wysokości 500 Primogemów, aż do maksymalnej liczby 1.500 Primogemów (ograniczona do 200 osób).
Dla streamerów z ponad 3,000 śledzących: za każde 15 godzin transmisji, otrzymają oni nagrodę w postaci 500 Primogemów (ograniczona do 200 osób). Za każdych 200 nowych followersów, którzy dołączą w trakcie trwania wydarzenia, otrzymają oni dodatkową nagrodę w wysokości 500 Primogemów, aż do maksymalnej liczby 1.500 Primogemów (ograniczona do 20 osób).
Misja poboczna
Dla streamerów, którym uda się zdobyć piętro 12 Spiral Abyss w najkrótszym czasie podczas trwania wydarzenia: otrzymają oni nagrodę w wysokości 1 000 Primogemów (całe wyzwanie musi być transmitowane i nagrane w Twitch Highlight jako dowód. Ograniczona do 100 osób).
Wytyczne dotyczące przebiegu wydarzenia:

1. Nagrody dla wszystkich kategorii są ograniczone. Jeśli liczba uprawnionych streamerów przekroczy ustalony limit nagród, w pierwszej kolejności nagrodzeni zostaną streamerzy z największą liczbą wyświetleń.
2. Każda misja odpowiada indywidualnej nagrodzie w postaci Primogemów. Ukończ odpowiednie misje podczas wydarzenia streamingowego, aby otrzymać odpowiadające im nagrody.
3. Każdy streamer może otrzymać tylko jedną nagrodę za misję. Po potwierdzeniu przez organizatorów, że misja została ukończona, nagroda zostanie wysłana pocztą w grze na UID podany przez streamera.
4. Każdy streamer biorący udział w tym wydarzeniu musi wypełnić niezbędne informacje w poniższym formularzu. Każdy uczestnik musi również podać swój Discord ID, aby móc dołączyć do grupy Discord i w ten sposób potwierdzić swój udział. Po zakończeniu wydarzenia rekrutacyjnego, informacje o streamowaniu i dowody ukończenia misji będą zbierane za pośrednictwem tej grupy Discord. Prosimy o zapisywanie wszystkich zrzutów ekranu i materiałów z misji w grze.
5. Osoba streamująca zostanie natychmiast zdyskwalifikowana w następujących okolicznościach: jeśli streamowanie zostanie uznane za wykraczające poza kategorię Genshin Impact, czarne ekrany, ekran jest wyłączony, zawartość streamowania jest niskiej jakości, korzystanie z konta osoby trzeciej, rozpowszechnianie nieetycznych lub nielegalnych treści lub komentarzy, itp. Zespół Genshin Impact zastrzega sobie prawo do żądania dalszej odpowiedzialności.
Streamerzy, którzy są zainteresowani zapisaniem się na wydarzenie, mogą odwiedzić poniższy link i wypełnić niezbędne informacje~ (Nie martwcie się, zebrane dane osobowe będą wykorzystane tylko do celów kontaktowych i dystrybucji nagród za to wydarzenie)

Formularz
Źródło
Grafika: Ziomas