Drodzy Podróżnicy,
Aktualizacja Genshin Impact w wersji 2.4 “Fleeting Colors in Flight” jest już dostępna. Rozpoczął się również nabór na streamerów Genshin Impact w tej wersji. Streamuj swoje treści na żywo, wypełniaj misje i zdobywaj Primogemy!

Okres rejestracji: 6 stycznia – 10 stycznia
Czas trwania wydarzenia: 6 stycznia – 26 stycznia
Finalizacja zgłoszeń: 28 stycznia

〓 Treść wydarzenia〓

Misja główna
Dla streamerów, którzy mają 500 i mniej followersów:
Podczas wydarzenia, streamuj co najmniej 15 godzin w kategorii Genshin Impact na Twitchu, aby otrzymać nagrodę w wysokości 500 Primogemów (ograniczona do 1800 streamerów).
Za każde 50 nowych followersów, którzy dołączą podczas wydarzenia, streamerzy otrzymają dodatkową nagrodę w wysokości 100 Primogemów, aż do maksymalnej liczby 200 Primogemów (ograniczona do 180 streamerów).

Dla streamerów z 500-3,000 followersów:
Podczas wydarzenia, streamuj co najmniej łącznie 15 godzin w kategorii Genshin Impact na Twitchu, aby otrzymać nagrodę w wysokości 500 Primogemów (ograniczone do 2000 streamerów)
Za każde 100 nowych followersów, którzy dołączą podczas wydarzenia, streamerzy otrzymają dodatkową nagrodę w wysokości 100 Primogemów, aż do maksymalnej liczby 400 Primogemów (ograniczona do 200 streamerów).

Dla streamerów z ponad 3,000 followersów:
Podczas wydarzenia, streamuj co najmniej łącznie 15 godzin w kategorii Genshin Impact na Twitchu, aby otrzymać nagrodę w wysokości 500 Primogemów (ograniczone do 200 streamerów)
Za każde 200 nowych followersów, którzy dołączą podczas wydarzenia, streamerzy otrzymają dodatkową nagrodę w wysokości 100 Primogemów, aż do maksymalnej liczby 400 Primogemów (ograniczona do 20 streamerów).

Misja poboczna: Wyzwanie
Dla streamerów, którym uda się zdobyć piętro 12 Spiral Abyss w najkrótszym czasie podczas trwania wydarzenia: otrzymają oni nagrodę w wysokości 800 Primogemów (całe wyzwanie musi być transmitowane i nagrane w Twitch Highlight jako dowód. Ograniczenie do 200 osób).
Wytyczne dotyczące przebiegu wydarzenia:
1. Nagrody dla wszystkich kategorii są ograniczone. Jeśli liczba uprawnionych streamerów przekroczy ustalony limit nagród, w pierwszej kolejności nagrodzeni zostaną streamerzy z największą liczbą wyświetleń.
2. Każda misja odpowiada indywidualnej nagrodzie w postaci Primogemów. Ukończ odpowiednie misje podczas wydarzenia streamingowego, aby otrzymać odpowiadające im nagrody.
3. Każdy streamer może otrzymać tylko jedną nagrodę za misję. Po potwierdzeniu przez organizatorów, że misja została ukończona, nagroda zostanie wysłana pocztą w grze na UID podany przez streamera.
Streamerzy, którzy są zainteresowani zapisaniem się na wydarzenie, mogą odwiedzić poniższy link i wypełnić niezbędne informacje~ (Nie martwcie się, zebrane dane osobowe będą wykorzystane tylko do celów kontaktowych i dystrybucji nagród za to wydarzenie)

Link do zgłoszenia

Źródło