Drodzy Podróżnicy,
Aktualizacja Genshin Impact w wersji 2.5 ” When the Sakura Bloom” jest już dostępna. Rozpoczęło się również wydarzenie rekrutacyjne dla streamerów Genshin Impact na Twitchu. Transmituj na żywo swoje treści, wypełniaj misje i zdobywaj Primogemy!

Okres zapisów: 17 lutego – 21 lutego
Czas trwania wydarzenia: 17 lutego – 17 marca
Zakończenie zgłoszeń: 10 marca – 17 marca

〓 Treść wydarzenia〓

Zawartość wydarzenia: Misja główna
Dla streamerów z 500 lub mniejszą liczbą followersów:
Podczas wydarzenia, streamuj co najmniej 15 godzin w kategorii Genshin Impact na Twitchu, aby otrzymać nagrodę w wysokości 500 Primogemów (ograniczona do 1800 streamerów).
Za każde 50 nowych followersów, którzy dołączą podczas wydarzenia, streamerzy otrzymają dodatkową nagrodę w wysokości 100 Primogemów, aż do maksymalnej liczby 200 Primogemów (ograniczona do 180 streamerów).

Dla streamerów z 500-3,000 followersów:
Podczas wydarzenia, streamuj co najmniej łącznie 15 godzin w kategorii Genshin Impact na Twitchu, aby otrzymać nagrodę w wysokości 500 Primogemów (ograniczone do 2000 streamerów)
Za każde 100 nowych followersów, którzy dołączą podczas wydarzenia, streamerzy otrzymają dodatkową nagrodę w wysokości 100 Primogemów, aż do maksymalnej liczby 400 Primogemów (ograniczona do 200 streamerów).

Dla streamerów z więcej niż 3,000 followersów:
Podczas wydarzenia, streamuj co najmniej łącznie 15 godzin w kategorii Genshin Impact na Twitchu, aby otrzymać nagrodę w wysokości 500 Primogemów (ograniczone do 200 streamerów)
Za każde 200 nowych followersów, którzy dołączą podczas wydarzenia, streamerzy otrzymają dodatkową nagrodę w wysokości 100 Primogemów, aż do maksymalnej liczby 400 Primogemów (ograniczona do 20 streamerów).

Zawartość wydarzenia: Wyzwania
Dla streamerów, którym uda się zdobyć piętro 12 Spiral Abyss w najkrótszym czasie podczas trwania wydarzenia: otrzymają oni nagrodę w wysokości 800 Primogemów (całe wyzwanie musi być transmitowane i nagrane w Twitch Highlight jako dowód. Ograniczenie do 200 osób).
Wytyczne dotyczące eventu
1. Nagrody dla wszystkich kategorii są ograniczone. Jeśli liczba kwalifikujących się streamerów przekroczy ustalony limit nagród, w pierwszej kolejności nagrodzeni zostaną streamerzy z największą liczbą wyświetleń.
2. Każda misja odpowiada indywidualnej nagrodzie w postaci Primogemów. Ukończ odpowiednie misje podczas wydarzenia streamingowego, aby otrzymać odpowiadające im nagrody.
3. Każdy streamer może otrzymać tylko jedną nagrodę za misję. Po potwierdzeniu przez organizatorów, że misja została zakończona, nagroda zostanie wysłana pocztą w grze na UID podany przez streamera.
Streamerzy, którzy są zainteresowani zapisaniem się do wydarzenia, mogą odwiedzić poniższy link i wypełnić niezbędne informacje~ (Nie martwcie się, zebrane dane osobowe zostaną wykorzystane tylko do kontaktu i dystrybucji nagród w ramach tego wydarzenia)

https://hoyo.link/cf8yRBA6

Źródło- Oficjalny fb Genshin Impact