Rozpoczęła się rekrutacja streamerów Genshin Impact na Twitchu. Streamuj na żywo swoje treści, wypełniaj misje i zdobywaj Primogemy!

Czas trwania wydarzenia: 2 września – 21 września 23:59 (UTC +8)
Termin nadsyłania zgłoszeń: 10 września, 23:59 (UTC +8)

Szczegóły wydarzenia:

Zadanie główne:
Podczas trwania eventu, streamuj co najmniej 15 godzin w kategorii Genshin Impact na Twitchu, streamuj przez co najmniej 3 dni.
(Nagroda: 500 Primogemów)
Zadanie poboczne:
Podczas trwania wydarzenia, zdobądź ponad 100 nowych followersów podczas streamowania w kategorii Genshin Impact (nagroda: 500 Primogemów).
Podczas wydarzenia zdobądź ponad 300 nowych followersów podczas streamowania w kategorii Genshin Impact (nagroda: 1,000 Primogemów).
Podczas trwania wydarzenia, zdobądź ponad 600 nowych followersów podczas streamowania w kategorii Genshin Impact (nagroda: 1,500 Primogemów).

Opis zadania:

1. Gracze muszą streamować w kategorii Genshin Impact na Twitchu.
2. Treść streamu musi być związana z grą Genshin Impact.
3. To wydarzenie jest dostępne tylko dla graczy na serwerach Europa, Azja, Ameryka i TW/HK/MO.
4. Podczas wydarzenia, każde zadanie odpowiada indywidualnej nagrodzie w postaci Primogemów. Weryfikacja i dystrybucja nagród będzie zależała od informacji o koncie podanych przez streamera. Uczestnicy, którzy nie podadzą prawidłowych informacji do końca wydarzenia, stracą prawo do nagrody.
5. Wszyscy uczestniczący streamerzy muszą podać adres e-mail, aby otrzymać zaproszenie do dołączenia do odpowiedniej grupy rekrutacyjnej Discord Genshin Impact w celu potwierdzenia swojego udziału. Po zakończeniu wydarzenia rekrutacyjnego, informacje o streamowaniu i dowody ukończenia misji będą zbierane za pośrednictwem tej grupy na Discordzie. Należy pamiętać o zapisywaniu zrzutów ekranu i filmów z odpowiednich transmisji z gry.

Streamerzy, którzy są zainteresowani zapisaniem się do udziału w wydarzeniu, mogą odwiedzić poniższy link i wypełnić niezbędne informacje~ (Nie martwcie się, zebrane dane osobowe zostaną wykorzystane wyłącznie do celów kontaktowych i dystrybucji nagród w ramach tego wydarzenia)

Źródło

Grafika: Ziomas
Korekta: Offsite