Drodzy Podróżnicy,
Aktualizacja Genshin Impact w wersji 2.0 “The Immovable God and the Eternal Euthymia” pojawi się 21 lipca. Rozpoczął się również nabór na streamerów Genshin Impact w wersji 2.0 na Twitchu. Transmituj na żywo swoje treści, wykonuj misje i zdobywaj Primogemy!

Czas trwania wydarzenia: 21 lipca – 4 sierpnia 23:59 (UTC +8)

Szczegóły wydarzenia.

 1. Zadanie główne:
  Podczas trwania tego wydarzenia, streamuj w kategorii Genshin Impact na Twitchu przez 10 godzin, streamuj przez co najmniej 3 dni (Nagroda: 200 Primogemów)
 1. Zadanie poboczne:
  Streamuj w kategorii Genshin Impact na Twitchu przez 12 godzin. Streamuj przez co najmniej 4 dni (Nagroda: 100 Primogemów)

Streamuj w kategorii Genshin Impact na Twitchu przez 15 godzin. Transmisja przez co najmniej 5 dni (nagroda: 100 Primogemów). 

Streamuj w kategorii Genshin Impact na Twitchu przez 18 godzin. Transmisja przez co najmniej 6 dni (Nagroda: 100 Primogemów)

Wyzwanie:
Podczas wydarzenia, pierwszych 300 streamerów Twitch z największym przyrostem followersów w kategorii Genshin Impact otrzyma nagrodę w postaci Primogemów. (1 – 30: Primogemy ×3,000, 31 – 120: Primogemy ×1,500, 121 – 300: Primogemy ×800)

Opis zadania: 

 1. Gracze muszą streamować w kategorii Genshin Impact na Twitchu. 
 1. Treść streamu musi być związana z Genshin Impact Wersja 2.0.
 1. Transmisja na żywo musi zawierać dowolną z następujących powiązanych treści: główny wątek fabularny i wydarzenia z Inazumy, wyszukiwanie i odblokowywanie Teleport Waypoints i Statuy Siedmiu w Inazumie, składanie darów Sacred Sakura Tree, poszukiwanie Electroculi, eksploracja i rozwiązywanie zagadek w World Questach.

Podczas wydarzenia prosimy o zapisywanie odpowiednich nagrań z transmisji na żywo i zrzutów ekranu do późniejszego wglądu.

 1. Wydarzenie to jest dostępne tylko dla graczy na serwerach Europa, Azja, Ameryka i TW/HK/MO. Liczba nagród dla każdej rangi jest ograniczona, pierwszeństwo będą mieli streamerzy, którzy ukończą wszystkie misje jako pierwsi.
 2. Każde zadanie odpowiada indywidualnej nagrodzie w postaci Primogemów. Ukończ odpowiednie misje podczas trwania wydarzenia streamingowego, aby otrzymać odpowiednie nagrody.
 1. Każdy streamer może otrzymać tylko jedną nagrodę za misję. Po potwierdzeniu przez organizatorów, że misja została ukończona, nagroda zostanie wysłana pocztą w grze na UID podany przez streamera.
 1. Każdy streamer biorący udział w tym wydarzeniu musi wypełnić niezbędne informacje w poniższym formularzu. Każdy uczestnik musi również podać swój Discord ID, aby móc dołączyć do grupy Discord i w ten sposób potwierdzić swój udział. Po zakończeniu wydarzenia rekrutacyjnego, informacje o streamowaniu i dowody ukończenia misji będą zbierane za pośrednictwem wspomnianej grupy Discord. Prosimy o zapisywanie wszystkich zrzutów ekranu i materiałów z misji w grze.
 1. Osoba streamująca zostanie natychmiast zdyskwalifikowana w następujących okolicznościach: jeśli streamowanie zostanie uznane za wykraczające poza kategorię Genshin Impact, czarne ekrany, ekran jest wyłączony, zawartość streamowania jest niskiej jakości, korzystanie z konta osoby trzeciej, rozpowszechnianie nieetycznych lub nielegalnych treści lub komentarzy, itp. Zespół Genshin Impact zastrzega sobie prawo do żądania dalszej odpowiedzialności.

Streamerzy, którzy są zainteresowani zapisaniem się na wydarzenie, mogą odwiedzić poniższy link i wypełnić niezbędne informacje~ (Nie martw się, zebrane dane osobowe zostaną wykorzystane wyłącznie do celów kontaktowych i dystrybucji nagród w ramach tego wydarzenia)

Formularz