Rozkwitające fajerwerki oświetlają oczy dziewczyny obok mnie…
“Summer Night Mementos” – Wydarzenie internetowe dla nowej postaci Genshin Impact: Yoimiya jest już dostępny.

>>Kliknij by wziąć udział w wydarzeniu<<

※Po wejściu na stronę wydarzenia, zaloguj się na swoje konto miHoYo i wybierz odpowiedni serwer i postać, aby mieć pewność, że będziesz mógł otrzymać i odebrać nagrody za udział w wydarzeniu.
※PS4/PS5: Jeśli udało Ci się połączyć swoje konto miHoYo, zalecane jest użycie konta miHoYo do zalogowania się bezpośrednio do gry. Jeśli nie połączyłeś swojego konta miHoYo, możesz nadal używać swojego UID do logowania się w grze.

Czas trwania wydarzenia
2021/8/5 – 2021/8/11 17:59
Wymagania
Adventure Rank 10 lub wyżej
Szczegóły
1. Podczas wydarzenia rób zdjęcia pokazu fajerwerków i udostępniaj je, aby po zakończeniu otrzymać nagrody w grze.
2. Podróżnicy mogą robić zdjęcia w następujących trzech lokalizacjach kolejno: Street Food Stall, Prayer Rack i Torii Gate.
3. Podróżnicy mogą zrobić zdjęcie w każdym z tych miejsc i otrzymać w ten sposób trzy zdjęcia.
4. Po zrobieniu zdjęcia w bieżącej lokalizacji możesz je udostępnić, aby odblokować następną lokalizację.
5. Jeśli nie ma wystarczającej ilości kliszy, podróżnicy muszą wykonać pewne zadania, aby zdobyć ich więcej. W sumie można zdobyć dwa arkusze kliszy.
6. Po zrobieniu zdjęć w trzech lokacjach, zdobądź nagrody w grze, gdy po raz pierwszy udostępnisz zdjęcie.
* Podczas wydarzenia można zdobyć łącznie trzy nagrody w grze.
Nagrody w grze
Po zrobieniu zdjęć i udostępnieniu ich, Podróżnicy mogą otrzymać nagrody w grze, takie jak Primogemy i Materiały do Ascendowania Postaci Yoimiyi.
Notatki z wydarzenia
1. Zaloguj się do wydarzenia używając swojego konta miHoYo i wybierz odpowiednie konto w Genshin Impact, aby wziąć udział. To zapewni, że Twoje nagrody zostaną wysłane i odebrane poprawnie.
2. Zdjęcia zostaną zebrane w albumie aparatu, więc Podróżnicy będą mogli je obejrzeć w dowolnym momencie podczas trwania wydarzenia.
3. Nagrody w grze zostaną rozdane za pośrednictwem poczty w grze. Poczta straci ważność po 30 dniach, więc nie zapomnijcie odebrać nagrody na czas.

Źródło