Drodzy Podróżnicy,

Aby zapewnić wszystkim Podróżnikom możliwie najlepsze doświadczenia związane z grą Genshin Impact, nasi developerzy niedługo rozpoczną wgrywanie aktualizacji na serwery. Przez ten czas gra będzie wyłączona. Po zakończeniu konserwacji serwerów, gra zaktualizuje się do nowej wersji.

Podróżnicy po instalacji nowego klienta gry będą mogli kontynuować rozgrywkę. Ze względu na rozmiar aktualizacji, polecamy korzystać z połączeń WiFi.

W trakcie wgrywania aktualizacji na serwery, Podróżnicy nie będą mogli logować się do gry. Proszę zapoznać się z czasem aktualizacji i rozważnie planować rozgrywkę, by nie stracić postępów w grze. Mamy nadzieję, że Podróżnicy wybaczą nam tę niedogodność. > <

 

〓Grafik aktualizacji〓

Przerwa na aktualizację rozpocznie się 2021/06/09 00:00 i zajmie około 5h.

(Uwaga, czas może ulec zmianie w zależności od różnych czynników).

 

〓Jak zaktualizować klienta gry〓

PC: Zamknij grę, uruchom Launcher ponownie, kliknij przycisk UPDATE.

iOS: Uruchom App Store i kliknij Update.

Android: Uruchom grę i podążaj zgodnie z poleceniami (Ewentualnie uruchom Google Play kliknij Update.)

PS4: Zaznacz Genshin Impact na ekranie głównym PS4, wciśnij OPTIONS na kontrolerze > Sprawdź Aktualizacje.

Nie wahaj się skontaktować z naszym działem wsparcia, jeśli uświadczysz jakichś kłopotów w trakcie aktualizacji.

 

〓Rekompensata〓

Czas wgrywania aktualizacji: Primogemy ×300

(60 Primogemów za każdą godzinę opóźnienia. Nie pomniejszamy nagród jeśli update wgra się na serwery wcześniej.)

 

Rekompensata za naprawę problemu: Primogemy × 300 (więcej informacji można znaleźć w odpowiedniej wiadomości e-mail dotyczącej odszkodowania)

 

 

 

〓Dla kogo〓

Dla wszystkich Podróżników, którzy wbili 5+ Adventure Rank przed 2021/06/09 07:00.

 

Nasi developerzy wyślą rekompensatę do Podróżników pocztą w grze w przeciągu 5h od zakończenia aktualizacji. Proszę się zalogować i odebrać ją przed zakończeniem aktualizacji 1.6. Mail traci ważność po 30 dniach, więc pilnujcie kalendarza!

 

〓Warunki odebrania rekompensaty〓

Rekompensata za konserwację: Wszyscy Podróżnicy, którzy osiągnęli Adventure Rank 5 lub wyższą do 2021/06/09 06:00 (UTC + 8)

Prosimy o odebranie rekompensaty przed końcem wersji 1.5.

Rekompensata za naprawę problemu: wszyscy Podróżnicy, którzy osiągnęli rangę Adventure Rank 5 lub wyższą do 2021/06/09 06:00 (UTC + 8)

Prosimy o odebranie rekompensaty przed 2021/06/12 06:00 (UTC + 8).

Nasi developerzy przekażą wynagrodzenie Podróżnikom pocztą w grze w ciągu 5 godzin po zakończeniu prac konserwacyjnych. Wiadomość wygaśnie po 30 dniach, więc nie zapomnijcie odebrać na czas załączonego odszkodowania.

 

〓Szczegóły aktualizacji〓

 

 • Nowy limitowany czasowo obszar (Będzie dostępny jedynie podczas trwania wersji 1.6)

Klee przez jakiś czas była poza zasięgiem naszego wzroku, jednak teraz pojawia się z tajemniczym listem w ręce. Zgodnie z jego treścią, wygląda na to, że gdzieś na środku morza znajdują się niezamieszkane wyspy…

◆ Kryteria do odblokowania terenu

 • ukończ Story Quest Klee “Quest Trifolium Chapter: Act I – True Treasure”
 • ukończ Archon Quest “Prologue: Act III – Song of the Dragon and Freedom”

◆ Wyspy przestaną być dostępne po zakończeniu wersji 1.6. Stracisz możliwość zbierania skrzynek, materiałów i odbierania nagród na wyspach, więc dobrze wykorzystaj okazję do eksploracji!

 • Nowa postać

5-gwiazdkowa postać “Scarlet Leaves Pursue Wild Waves” Kaedehara Kazuha (Anemo)

◇ Wizja: Anemo

◇ Broń: Miecz

◇ Wędrujący samuraj z Inazumy, który obecnie przebywa razem z flotą Cruxa w Liyue. Spokojna i beztroska dusza, której serce zatruwa wiele ran z przeszłości.

 

 • Nowe wyposażenie

▌Nowe bronie

Freedom-Sworn (5-Star Miecz)

Mitternachts Waltz (4-Star Łuk)

Dodoco Tales (4-Star Catalyst)

 • Nowe możliwości rozgrywki

Nowa funkcja Serenitea Pot: Companion Move-In

Podróżnicy mogą zaprosić postacie, aby wprowadziły się do ich Serenitea Pot. Postacie tam zaproszone zacieśnią swoje więzy z Podróżnikiem. Będą stale zdobywać Companionship EXP. Postacie, które zostaną w Serenitea Pot przez dłuższy czas, mogą upodobań sobie poszczególne meble i przygotować w zamian drobny prezent.

 • Nowy system

Aktualizacja Dressing Room: Nowe Outfity

Barbara – “Summertime Sparkle”

Jean – “Sea Breeze Dandelion”

 • Nowe Eventy

Event związany z nową wersją: “Midsummer Island Adventure”

Midsummer Island Adventure: Weź udział w wydarzeniu i wymień zdobytą walutę na ekskluzywną broń – “Dodoco Tales”.

W czasie eventu, eksploruj wyspy, bierz udział w różnych wyzwaniach, zbieraj Shiny Flotsam oraz Mini “Harpasta” aby wymienić je na takie nagrody jak m.in Catalyst “Dodoco Tales”, Northlander Billet Trove, Crown of Insight oraz schematy umeblowania!

▌Czas trwania Eventu

Dostępność 

Adventure Rank 21 lub wyższy 

Ukończ Story Quest Klee “Quest Trifolium Chapter: Act I – True Treasure” oraz Archon Quest “Prologue: Act III – Song of the Dragon and Freedom”

※ W czasie trwania eventu, Adventure Rank wymagany do odblokowania Story Questy Klee zostanie obniżony do 21 oraz nie będzie wymagał Story Key.

 

Act I: Main Cannon, Make Ready… Fire!

 • W trakcie trwania wydarzenia ukończ “Mysterious Islands: Journey to the Unknown” quest  “Act I: Main Cannon, Make Ready… Fire!”
 • Podczas trwania wydarzenia, oczyszczając morze z obozowisk potworów, Podróżnicy mogą zdobyć Shiny Flotsam, które następnie można wymienić na nagrody, takie jak Crown of Insight, Northlander Billet Trove, schemat umeblowania „Pure Gorgeous Summer” i materiały do rozwijania talentów!

 

Act II: Whirlpool off to Starboard… Full Speed Ahead!

 • W trakcie wydarzenia ukończ “Summer Vacation: Proceed With Caution”, quest do odblokowania “Act II: Whirlpool off to Starboard… Full Speed Ahead!”, i zdobądź gadżet Wind-Blessed Harpastum.
 • Podczas trwania wydarzenia Podróżnicy mogą zdobywać “Wavesplitter Insignias”, żeglując na Waverider i latając, by ukończyć zadania w wyznaczonym czasie. Dzięki osiągnięciu wyznaczonych wyników Podróżnicy mogą zdobyć nagrody, takie jak: Primogemy, Materiały do ulepszania talentów postaci, Morę i Hero’s Wit!

 

▌Act III: Samurai Sighted… To Arms!

 • W trakcie trwania wydarzenia ukończ zadanie “Dodo-King of the Sea: Lying in Wait”, quest, by odblokować “Act III: Samurai Sighted… To Arms!”
 • W trakcie trwania wydarzenia rzuć wyzwanie Maguu Kenki i ukończ określone zadania, by otrzymać nagrody takie jak Primogemy, Morę i Hero’s Wit!

※ 2021/06/28 03:59:59 Po zakończeniu wydarzenia Podróżnicy mogą w dalszym ciągu pojedynkować się z Maguu Kenki, ale nie będą mogli ukończyć zadań powiązanych z wydarzeniem.

 

Act IV: Harpastum Bombs Loaded… Blow ‘Em Away!

 • W trakcie wydarzenia ukończ zadanie “The Final Riddle: A Secret Uncovered”, aby odblokować “Act IV: Harpastum Bombs Loaded… Blow ‘Em Away!”
 • W trakcie wydarzenia Podróżnicy mogą używać Bomb Harpastum do pokonania przeciwników. Ukończ wyzwania i otrzymaj Mini “Harpasta” do wymiany w sklepie eventowym na nagrody, takie jak Dodoco Tales (Catalyst), Schematy wyposażenia: “Feather-Light Praise”, “The Blue Ocean’s Treasure”, “Witch’s Chorus” i Materiały do ulepszania broni! Za ukończenie określonych zadań Podróżnicy mogą otrzymać nagrody, takie jak Primogemy, Morę i Hero’s Wit!

 

Nowe Wydarzenie — “Echoing Tales”

Podczas wydarzenia Podróżnicy, którzy zdobędą określoną liczbę Echoing Conch, otrzymają nagrody, takie jak strój Barbary „Summertime Sparkle” i Primogemy.

◆ Podczas aktualizacji 1.6 możecie spodziewać się nawet większej ilości wydarzeń!

 

VII. Nowy Quests

 1. Nowy Archon Quest “Chapter II: Prologue – Autumn Winds, Scarlet Leaves”

◇ Przed rozpoczęciem kolejnej części swojej podróży możesz podzielić się swoimi przemyśleniami z Paimon…

 1. Nowe World Quests

◆ Nowe zadania ograniczone czasowo – zadania “A Dish Beyond Mortal Ken,” “They Who Hear the Sea,” “The Winding Homeward Way,” “Who Wields the Wild Wind?”, “From Outer Lands,” “The Other Side of Isle and Sea,” i “A Trip Through Fog and Wind.”

*Inne nowe ograniczone czasowo World Quests będą dodane później, włączając w to “Big Badaboom Battle.”

VIII. Nowy Przeciwnik

Maguu Kenki

◇ Mechaniczny Humanoid z innego państwa.

IX. Pozostałe Zmiany.

 • Gameplay

Nowy Gadżet: Wind-Blessed Harpastum

Nowe Przepisy: Stir-Fried Shrimp, Rice Buns, Chicken Tofu Pudding

Nowe wyposażenie i zestawy wyposażenia (do zdobycia w trakcie eventu, z Battle Pass i Realm Depot)

Nowy Przedmiot rozwoju postaci: Marionette Core (będzie można uzyskać w inny sposób po zakończeniu wersji 1.6)

Nowe Regionalne Specjalności: Sea Ganoderma (można uzyskać w inny sposób po zakończeniu wersji 1.6)

Nowe Achievementy, takie jak  “A Realm Beyond: Series II”

Nowe Namecardy: “Celebration: Kaboomball,” “Celebration: Battlesong,” “Kaedehara Kazuha: Autumn Maple-Viewing,” “Travel Notes: Midsummer,” “Achievement: Vacation Home”

Spiral Abyss:

Piętro 11 Ley Line Disorders zmiany:

 • Zwiększenie Swirl DMG o 300% i jego AoE o 100%.

Aktualizacja składu przeciwników na piętrach 9, 10, 11, i 12 Spiral Abyss.

Zaczynając od pierwszego resetu Abyssu po aktualizacji do wersji 1.6 Trzy Fazy Lunar, będą następujące:
○ Faza 1: Whirlpool Moon

Gdy aktywna postać wywoła reakcje Swirl na najbliższych przeciwnikach, zostanie uwolniona fala uderzeniowa na pozycji przeciwnika, która zada obrażenia obszarowe. Fala uderzeniowa może być w ten sposób wyzwolona raz na 3.5s


○Faza 2: Breezecall Moon

Gdy aktywna postać wywoła reakcję Swirl na pobliskich przeciwnikach, będą oni odnawiać 4 energii dla każdej postaci w drużynie. Ten efekt będzie możliwy do wyzwolenia raz na 3.5s
○ Faza 3: Brumous Moon
Gdy aktywna postać wywoła reakcje Swirl na pobliskich przeciwnikach, Brumous Aura, która trwa 8s, zostanie pozostawiona w miejscu, w którym nastąpiła reakcja.
Aura zada jednorazowe obrażenia co każde 2s. Brumous Aura regeneruje się co 9s.

 • Audio

Dodaje interakcje głosowe dla momentów, gdy zwiększa im się poziom postaci.

Dodaje Japoński dubbing dla pewnych postaci.

Dodaje niektóre efekty audio w Serenitea Pot’s Furnishing Placement Screen.

 • System

Pokój znajdujący się na drugim piętrze w Serenitea Pot dostanie możliwość dekorowania go.

Nowe skróty klawiszowe dla PC:

○ przycisk L: Otwiera ekran Party Setup 

○ przycisk O: Otwiera ekran My Friends
*Jeżeli ustawienia nakładają się z konfiguracją przycisków niestandardowych, można to dostosować w Settings > Controls.

Dodaje nową zakładkę szczegółów w trakcie wchodzenia do Domainu: Podróżnicy mogą zobaczyć teraz Ley Line Disorders i przeciwników znajdujących się w aktualnym Domainie.

Dodaje ustawienie auto-blokady 4-gwiazdkowych broni w Settings > Other. Domyślna opcja tego ustawienia jest włączona. Po wyłączeniu tej opcji, kolejna zdobyta 4-gwiazdkowa broń nie będzie automatycznie blokowana.

Dodaje cztery opcje szybkiej wiadomości w funkcjach chatu.

Dodaje kilka monitów do ekranów wczytywania .

X. Poprawki i Aktualizacje.

 • System

Zwiększenie limitu rzeczy możliwych do umieszczenia w Serenitea Pot.

Optymalizacja dialogów z Teapot Spirit. Po zamknięciu opcji dialogowej drugiego poziomu Teapot Spirit powróci ona do opcji dialogowych poprzedniego poziomu.

Główna postać nie będzie więcej pojawiać się w ekranie wyboru postaci do Expedition Dispatch.

4-gwiazdkowe artefakty mogą być zniszczone w zamian za Morę.

Niektóre niezniszczalne materiały do podnoszenia poziomów są teraz możliwe do zniszczenia.

Optymalizacja miejsc do Enchantowania materiałów broni: zwiększenie liczby okienek z 6 do 20.

Wytwarzanie przedmiotów przy stole alchemicznym i broni u kowala będzie możliwe w Co-Op Mode.
Podróżnicy wracający do ich własnych światów mogą odebrać materiały zbudowane w trakcie Co-Op. Schematy umeblowania i broni są odblokowywane, bazując na poziomie postępu Podróżnika.

Optymalizacja zasad sortowania dla listy crafting/forging, aby gracze mogli łatwiej budować materiały tego samego typu.

Optymalizacja niektórych operacji kontrolera: suwak w rzemiośle, kuciu, produkcji barwników i interfejsie ustawień można teraz kontrolować, przytrzymując odpowiedni przycisk.

 

Po teleportacji z niektórych domaniów napis “Challange Failed” nie będzie się już więcej wyświetlał.

Optymalizacja klasyfikacji kamery i powiązanych ustawień: ustawienie opcji Combat Camery.Camera Y-Axis resetuje sie automatycznie, podstawowy dystans kamery został przeniesiony z  Settings > Other to Settings > Controls.

 

Optymalizacja dodatkowej informacji zwrotnej wielu przycisków interfejsu użytkownika.

Optymalizacja naklejek wyświetlanych w przycisku Fast Chatin  w oknie chatu.

Optymalizacja celowania w Aiming Mode, efekt śledzenia celownika jest dokładniejszy podczas dostosowywania pozycji celownika w małych krokach.

Zwiększono liczbę przedmiotów wyposażenia tego samego typu w inventory z 999 do 9,999.

Adventurer Handbook otrzymuje funkcję do automatycznej nawigacji przeciwników.

Jeżeli gracz posiada Condensed Resin i mniej niż 20 Original Resin, wybór “Continue Challenge” po ukończeniu Domainiu nie wyświetli się w wyskakującym okienku.

 

 • Tryb Co-Op

Dodanie status zaznaczającego kiedy gracz zmienia postać w ekranie przygotowywania drużyny.

Gdy osoba z drużyny nie znajduje się w zasięgu aktualnie wyświetlanego obszaru mapy, na krawędzi mapy zostanie wyświetlony znacznik sojusznika. Podróżnicy mogą kliknąć ten znacznik, aby szybko zlokalizować osoby ze swojej drużyny.

 

Optymalizacja napisu wyświetlanego po usunięciu gracza z trybu Co-Op.

 

 • Audio

Dostosowanie Chińskiego, Japońskiego i Koreańskiego głosu do pewnych postaci.
Naprawienie niektórych problemy z nieprawidłowościami i błędami w tłumaczeniu.

Optymalizacja i naprawa efektów dźwiękowych dla niektórych umiejętności postaci, środowisk i przedmiotów.

 

 • Inne

Dostosowanie opisu przepisu “Stormcrest Pie.”

Zwiększenie obrażeń spowodowanych głównymi reakcjami (np. Electro-Charged, Superconduct, Overloaded, Swirl, i Shatter), gdy postać osiągnie poziom 60 bądź wyższy.

Zwiększono podstawową absorpcję obrażeń tarcz wygenerowanych reakcją Crystallize.

Zwiększono bonus obrażeń warunkowany przez Elemental Mastery dla głównych reakcji. (Sprawdź panel atrybutów w grze, aby uzyskać dokładną ilość bonusu DMG).

 

Poprawki błędów

 • Questy
 • Naprawa błędu z Daily Commission “Big Pudgy Problem”, w wyniku którego niektóre Electro Slime’y niepoprawnie pojawiały się pod ziemią.
 • Naprawa błędu, w którym niektórzy NPC podczas zadań znikali, chowając się przed deszczem.

 

 • Domainy
 • Naprawa błędu, podczas którego po spełnieniu określonych warunków w challengach “Lost Treasure of Arcadia” i “Deserted Ruins of Thermadon”, można było pominąć niektórą ich część.

 

 • Potwory
 • Naprawa błędu, w wyniku którego podczas walki z Cryo Hypostasis, postać mogła utknąć w powietrzu wykonując plunging attack.
 • Naprawa błędu, przez który Fatui Pyro – Agent mógł nieprawidłowo pozostawać w miejscu w czasie walki.

 

Co-Op

 • Naprawa błędu w Co-Op, w wyniku którego, po spełnieniu pewnych warunków, Podróżnicy wchodzący do Serenitea Pot lub wracający do otwartego świata otrzymywali komunikat o tym, że inny gracz “opuścił ich świat” lub “opuścił Serenitea Pot”.
 • Naprawa błędu w Co-Op, podczas którego przytrzymując Elemental Skill Lisy i trafiając przeciwników zostaje wytworzona nieprawidłowa ilość Elemental Particles.
 • Naprawa błędu w Co-Op, który sprawiał, że gracze tracili możliwość zbierania drewna w otwartym świecie.
 • Naprawa błędu w Co-Op, w wyniku którego niektóre specjalne efekty pozostawały w oryginalnej pozycji po teleportacji.

 

Postacie

 • Naprawa błędu z Tartaglią, który sprawiał, że maksymalny czas trwania Meele Stance skracał się, jeżeli Tartaglia natychmiast użył swojego Elemental Burst po aktywacji Meele Stance.
 • Naprawa błędu, w wyniku którego orzeł Diluca pozostawał na ekranie podczas zmiany z jego strony Atrybutów na stronę jego Konstelacji.
 • Naprawa błędu z Ventim, Chongyunem, Razorem, Xiao, Fischl, Yanfei, Noelle, Xinyan, Ningguang, Eulą, i Dioną, przez który po użyciu ich Elemental Burst istniała mała szansa na to, że postać zostanie wystrzelona w powietrze, jeśli zostanie zaatakowana.
 • Naprawa błędu z Razorem, w wyniku którego jego Konstelacja na poziomie 2 “Suppression” nie działała podczas wykonywania Plunging Attack.
 • Naprawa błędu, przez który poziom 1 oraz 2 Konstelacji Euli były pokazywane nieprawidłowo.
 • Naprawa błędu z Xingqiu, który powodował, że użycie jego Elemental Skill, gdy gra próbuje połączyć się ponownie, sprawiało problem z czasem trwania jego Rain Swords.
 • Naprawa błędu z Xianling, przez który podczas jej idle animacji, mogła mieć nieprawidłowy wyraz twarzy.
 • Naprawa błędu, który powodował, że podczas zmiany postaci chronionych przez tarczę, postać zostanie wystrzelona w powietrze, jeśli zostanie zaatakowana. 
 • Naprawa błędu, w wyniku którego gdy postacie zaczynały konwersację, kiedyich HP właśnie miało spaść do zera w wyniku efektu Burning, postacie zamarzały, gdy ich wypowiedź dobiegała końca.
 • Naprawa błędu, przez który czas trwania meteorytów przyzwanych przez Elemental Skill Geo Travelera oraz kamiennych ścian podczas Elemental Burst był zaburzony w niektórych sytuacjach.
 • Naprawa błędu z Yanfei, przez który kolor jej oczu różnił się z tym ukazanym na jej ikonce.

 

Bronie

 • Naprawa błędu z bronią “Lithic Spear”, w wyniku którego jej kolor różnił się od tego ukazanego na jej ikonce.

 

System

 • Naprawa błądu, przez który podczas meblowanie Serenitea Pot, drzwi mogą nagle zniknąć podczas próby zmiany.
 • Naprawa błędu, przez który “Fragrant Cedar Vegetable Rack” z zestawu umeblowania “Busy Kitchen” nie mogło być umieszczone wewnątrz.
 • Naprawa błędu, który powodował, że niektóre nazwy i opisy mebli były nieprawidłowe.
 • Naprawa błędu, w wyniku którego cztery postacie nie mogły usiąść przy “Wooden Outdoor Tea Table” oraz “Bamboo Outdoor Tea Table”.
 • Naprawa błąd dla graczy na PlayStation®4, który sprawiał, że podczas trwania zadania “A Teapot to Call Home: Part II” i części “Talk to Tubby”, gdy gra próbuje przywrócić połączenie, kąt kamery został zablokowywywany.
 • Naprawa błąd dla graczy PlayStation®4, przez który podczas wejścia w amelię Stance Tartaglii po wykonaniu Elemental Burst, mogło skutkować problemami z kątem kamery.
 • Naprawa błędu, przez który po naciśnięciu i przytrzymaniu scrolla, by użyć Elemental Sight, kąt kamery mógł się resetować.

 

Audio

 • Naprawa błędu ze Story Questem Zhongliego, w którym występuje błąd w angielskim dubbingu “My life is nigh on eternal. I will go on with the infinite flow of time. And you, Morax… You too will live for many a day to come.”, przez który głos nie zgadzał się z napisami. 
 • Naprawa błędu, przez który kwestie głosowe postaci “When thunder strikes” była niepoprawnie powtarzana w otwartym świetle, pomimo braku burzy.
 • Naprawa błędu w otwartym świecie, przez który kwestia głosowa o zwiększeniu poziomu Friendship nie została przerywana naturalnie lub była nadal odtwarzana równocześnie z innymi kwestiami.
 • Naprawa błędu z warunkami meteorologicznymi w Stormterror’s Lair, przez który kwestie głosowe postaci “When it rains” były odtwarzane nawet mimo braku deszczu.
 • Naprawa błędu, w wyniku którego w koreańskim, chińskim oraz angielskim dubbingu w niektórych questach, pewne kwestie postaci były nieprawidłowe lub ich brakowało.

 

Inne

 • Naprawiono błąd, gdzie gdy klika reakcji żywiołów nastąpiło jednocześnie, niektóre związane z nimi bonusy do DMG bywały niepoprawne (np. bonusy do DMG z efektów 4-częściowych zestawów artefaktów Crimson Witch of Flames i Thundering Fury).
 • Naprawiono błąd, gdzie gadżet Parametric Transformer niepoprawnie aktywował mechanizmy naciskowe.
 • Naprawiono błąd, gdzie używanie umiejętności postaci podczas używania Windsong Lyre mogło wywoływać niepoprawne efekty umiejętności.
 • Naprawioną błąd z Jean i Eulą, gdzie ich animacje szybowania wyświetlały się niepoprawnie.
 • Naprawiono błąd w otwartym świecie, gdzie Guoba przywołana przez Elemental Skill Xiangling, ogniste eksplozje wywoływane przez tańczącego i regenerującego tarczę Pyro Abyss Mage’a i prąd wietrzny Hurricane Sphere Eye of the Storm czasami rzucały się w złych miejscach.
 • Naprawiona błędy w tekstach i wyświetlaniu się ich w wersjach językowych: angielskiej, hiszpańskiej, francuskiej, indonezyjskiej, japońskiejm portugalskiej i tajskiej, i zopytmalizowano lokalizacje tekstów. (Notka: Związane z nimi funkcje w grze nie uległy zmianie. Podróżnicy mogą zobaczyć zmiany w wersjach językowych przez udanie się do Paimon Menu > Settings > Language i zmianę języka gry). Poprawki i optymalizacje w angielskiej wersji obejmją między innymi:
 • Poprawki w opisie zasad wydarzenia Overflowing Wealth. Tam, gdzie oryginalnie było napisane “Blossoms of Revelation” lub “Overflowing Revelation”, poprawiony opis wyświetla odpowiednio “Blossoms of Wealth” i “Overflowing Wealth”.

We współpracy z: Sarenka

Źródło