W trakcie wydarzenia, Podróżnicy mogą zgromadzić drużynę ze specjalnych postaci testowych i przystąpić do sześciu różnych tematycznie wyzwań. Ukończ wszystkie zadania, aby otrzymać nagrody takie jak Primogemy, Hero’s Wit czy materiały do ulepszania talentów. 

〓Czas Trwania wydarzenia〓

2021/05/21 11:00- 2021/05/31 04:59 

〓Wymagania〓

Adventure Rank 20 lub wyższy

Wybierz odpowiednią postać bazując na rozmieszczeniu i rodzaju twoich przeciwników oraz występującego Ley Line disorder. Kierując się tymi wskazówkami twoja rozgrywka będzie dużo łatwiejsza (Elemental Resonance nie będzie działał w trakcie wyzwania).

Jeżeli posiadasz daną dostępną do wyboru postać, poziom konstelacji postaci w wyzwaniu będzie taki sam jak twojej postaci. Jeżeli nie posiadasz danej postaci dostępnej do wyboru, poziom konstelacji będzie wynosił 0.

Dodano również zautomatyzowany system obronny w “Battlefront: Misty Dungeon”, który będzie wykrywał i atakował wszystkich intruzów. Użyj umiejętności o odpowiednim żywiole, aby tymczasowo wyłączyć te urządzenia.

Możesz wybrać spośród różnych wyzwań oraz mechanik “błogosławieństw” w trakcie rozgrywki. Ukończ te wyzwania, aby otrzymać bonusy.
W trakcie trwania wyzwania nie możesz otrzymać dodatkowych efektów używając jedzenia. Jeśli chcesz odnowić swoje punkty życia bądź pokonać wroga bardziej efektywnie, postaraj się rozejrzeć za różnymi “błogosławieństwami” w trakcie trwania wyzwania.

Na razie to wszystko! Powodzenia w pobijaniu swoich wyników!

Źródło

Tłumaczenie: Kotel, Ziomas