Drogi Podróżniku,

Alternatywne stroje dla postaci “Dandelion Knight” Jean (Anemo), “Gliding Champion” Amber (Pyro), “Thorny Benevolence” Rosaria (Cryo) i “Astral Reflection” Mona (Hydro) zostały ukończone. Od 27 stycznia 2022 roku zespół produkcyjny będzie je rozprowadzał według następujących zasad:

 

〓Wymagania〓

Dostępne dla wszystkich Podróżnych po godzinie 11:00 od 27 stycznia 2022 r.

 

〓Sposób dystrybucji 〓

W Wersji 2.4 i kolejnych wersjach, Stroje Alternatywne będą dystrybuowane na różne sposoby:

1. Od 27 stycznia 2022 o godzinie 11:00 – koniec wersji 2.4, Stroje Alternatywne będą wysyłane do Podróżników poprzez pocztę w grze.
*Poczta jest ważna przez 30 dni. Podróżnicy proszeni są o odebranie strojów na czas.

Podróżnicy proszeni są o4 ponowne zalogowanie się do gry po 27 stycznia 2022 roku o godzinie 11:00 , aby upewnić się, że strój zostanie odebrany.

2. (a) Po aktualizacji do wersji 2.5, jeśli Podróżnicy nie mają odblokowanych Strojów Alternatywnych lub wyżej wymienionych postaci, Stroje Alternatywne zostaną odblokowane automatycznie, gdy Podróżnicy będą mieli odpowiednie postacie.

(b) Po aktualizacji do Wersji 2.5, jeśli Podróżnicy posiadają wyżej wymienione postacie, ale nie odebrali Strojów Alternatywnych podczas Wersji 2.4, Stroje Alternatywne odpowiednich postaci zostaną odblokowane automatycznie po aktualizacji wersji.

Po odblokowaniu Strojów Alternatywnych, Podróżnicy mogą zmieniać Stroje poprzez przejście do “Character > Dressing Room > Outfit.”

〓Powiadomienie o zmianach związanych z ubiorem〓

Zmiany po aktualizacji do wersji 2.5:

1. Wygląd NPC Jean, Amber, Rosarii i Mony zostanie dostosowany do strojów alternatywnych w wersji 2.5 oraz w zadaniach z poprzednich wersji.

2. Wprowadzone zostaną poprawki do standardowego banera życzeń “Wanderlust Invocation”.

Zmiany w aktualizacji do wersji 2.6:

1. W przypadku scenek animowanych z wersji 2.6 i wcześniejszych, wygląd Jean, Amber, Rosarii i Mony zostanie dostosowany do strojów alternatywnych.

Źródło