Nie tak dawno temu, człowiekowi imieniem Ulman towarzyszył Poszukujący Skarbów Seelie, ale z nieznanych przyczyn, duszek nagle przestał komunikować się ze swoim partnerem.
Jednakże, ten sam Seelie sprawiał wrażenie jakby zainteresowanego Tobą…

Witajcie Podróżnicy, wydarzenie „Lost Riches” niedługo się rozpocznie. Aby rozpocząć, udajcie się do Stone Gate i znajdźcie Ulmana, żeby otrzymać Księge Skarbów, dzięki której będziecie mogli zdobyć eventowy przedmiot – Poszukującego skarbów Seelie.

〓Czas trwania Wydarzenia〓
Wydarzenie Treasure Seeking: 2021/01/08 10:00 – 2021/01/18 03:59 (Czasu serwera)
Sklep będzie otwarty: 2021/01/08 10:00 – 2021/01/22 03:59 (Czasu serwera)

〓Wymagania〓
Adventure Rank 20 lub wyższy
Ukończone zadanie: Prologue: Act I „The Outlander Who Caught the Wind”

〓Przewodnik po wydarzeniu〓

Porozmawiaj z człowiekiem imieniem Ulman w Stone Gate, żeby sprawdzić opis wydarzenia. Otwórz listę eventów i sprawdź Księgę Skarbów Ulmana – znajdziesz tam mapę na której zaznaczono zakopane skarby. Udaj się w te miejsca jak najprędzej!
Każdego dnia, Ulman doda dwie nowe mapy do swojej Księgi – w sumie będzie ich 14.
W plecaku każdego podróżnika pojawi się mały Seelie, który po przywołaniu pomoże im w znalezieniu zakopanego skarbu. Kiedy wszystkie skarby z danej okolicy zostaną zebrane, oznaczenie na mapie zniknie. Jeżeli Podróżnicy nie będą w odpowiednim miejscu, bądź będą zbyt daleko od jakiegokolwiek skarbu, Seelie nie będzie mógł im pomóc.
Kiedy Podróżnicy zbliżą się do ukrytego skarbu, duszek zacznie lśnić, im bliżej – tym mocniejszy blask. Kiedy skarb się pojawi, Seelie rozbłyśnie specjalnym światłem.
Po wykopaniu skarbu, Podróżnicy otrzymają specjalne monety „Iron Coins”. Znajdź wszystkie monety na danym obszarze aby ukończyć jego eksplorację.

Po ukończeniu poszukiwań na niektórych obszarach, Podróżnicy odblokują wskazówki do znalezienia specjalnego skarbu. Udaj się do miejsca z Księgi i zdobądź specjalne nagrody  takie jak Primogemy i nie tylko!

Podczas poszukiwań, Podróżnicy mogą spotkać trudne wyzwania, które będą łatwiejsze do ukończenia z pomocą innych graczy. Kiedy się to uda, wszyscy w zespole otrzymają Morę oraz Hero’s Wit.
Podróżnicy mogą ukończyć wyzwania w kilku światach – swoim i innych, jednak podczas trwania eventu, nagrodę w innych światach możesz otrzymać maksymalnie 3 razy. Kiedy event się zakończy, wyzwanie drużynowe również stanie się niedostępne i nie będzie można wziąć w nim już udziału.  ( Jeżeli Podróżnicy nie chcą podróżować do innych światów, mogą włączyć opcję Co-Op na swoim własnym podwórku i przypiąć lokalizację skarbów do swojej mapy, aby później łatwo je odnaleźć. Ewentualnie, Podróżnicy mogą również otworzyć stronę eventu i zobaczyć lokalizację znalezionych skarbów aby przeszukać odpowiednie miejsca.)

„Iron Coins” znalezione pośród skarbów, mogą być wymienione w sklepie eventowym na różne nagrody.

W tym wydarzeniu, możesz zdobyć pamiątkową rzecz – Mini Seelie: Dayflower, Rosé lub Curcuma.
Duszki można kupić tylko kiedy znajdziecie skarby we wszystkich 14 obszarach. Podczas eventu, możecie zdobyć tylko jeden typ Seelie – po wymianie, pozostała dwójka nie będzie możliwa do kupienia. Można przywołać bądź odwołać Mini Seelie z odpowiedniej zakładki w plecaku.
Po pierwszym przywołaniu, zyskujecie pupila na stałe, jednak nie będzie on pomagać w odnalezieniu kolejnych skarbów.