Drodzy Podróżnicy,
Aby udoskonalić doznania z Genshin Impact, deweloperzy wkrótce zaczną testować nową funkcję dla pre-instalacji plików gry.
Ze względu na stabilność i kompatybilność, testy funkcji pre-instalacji w pierwszej kolejności będą na wersję PC wraz z aktualizacją 1.2 . Testy tej funkcji dla telefonów i PS4 zaczną się w późniejszym czasie.

Dostępność funkcji pre-instalacji zacznie się dnia:
21.12.2020 11:00 UTC+8 (przed aktualizacją do wersji 1.2)

Podróżnicy mogą grać podczas pre-instalacji plików gry. Pre-instalacja obciąży twoje pasmo Internetu, więc najlepiej upewnić się, że masz dobre połączenie z siecią przed rozpoczęciem pre-instalacji.
Po zakończeniu pre-instalacji, Podróżnicy mogą zaktualizować grę i doświadczyć nowej zawartości o wiele szybciej.

 〓Jak Zaktualizować〓
Jeśli funkcja pre-instalacji będzie dostępna, w pierwszej kolejności musisz zaktualizować launcher gry. Po zaktualizowaniu go, pojawi się przycisk „Game Pre-Installation” po lewo od przycisku „Launch” naciśnij przycisk „Game Pre-Installation”  aby pobrać najnowsze pliki gry.

Po zakończeniu pre-instalacji, kiedy aktualizacja zostanie wydana, otwórz na nowo launcher i naciśnij „Update”, pliki gry będą kontynuować pobieranie z miejsca gdzie zakończyła się pre-instalacja.

 

Autor miniaturki: Nachoz