Drodzy Podróżnicy,

Deweloperzy zaczną wkrótce przeprowadzać aktualizację. W czasie trwania aktualizacji, Podróżnicy nie będą mogli zalogować się do gry. Prosimy o zwrócenie uwagi na czas aktualizacji i odpowiednie zaplanowanie czasu gry.
Po zakończeniu tego procesu, gra zostanie zaktualizowana do nowej wersji. Zalecamy, aby Podróżni instalowali tę aktualizację przez połączenie Wi-Fi.

〓Harmonogram aktualizacji〓

Przeprowadzanie aktualizacji rozpoczyna się 2023/01/17 23:00 i szacuje się, że potrwa 5 godzin.

〓Jak zaktualizować klienta gry〓
PC: Zamknij grę, otwórz Genshin Impact Launcher i kliknij Update.
iOS: Otwórz App Store i stuknij Aktualizuj.
Android: Otwórz grę i postępuj zgodnie ze wskazówkami na ekranie.
PS5™ i PS4™: Podświetl Genshin Impact na ekranie głównym, naciśnij przycisk OPTIONS i wybierz „Sprawdź aktualizację”.
Nie wahaj się skontaktować z Działem Obsługi Klienta, jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy z instalacją nowej wersji. Zrobią wszystko co w ich mocy, aby rozwiązać problem.

〓Szczegóły dotyczące rekompensaty 〓
Rekompensata za konserwację: Primogemy ×300 (60 Primogemów za każdą godzinę przerwy w działaniu serwerów)

〓Zakres rekompensaty〓

Rekompensata za konserwację: Podróżnicy, którzy osiągną Adventure Rank 5 lub wyższy przed 2023/01/17 23:00

Prosimy o odebranie rekompensaty przed końcem wersji 3.4.

Programiści przekażą podróżnikom rekompensatę poprzez pocztę w grze w ciągu 5 godzin od zakończenia konserwacji. Poczta straci ważność po 30 dniach, więc nie zapomnijcie odebrać załączonej rekompensaty na czas.

Więcej szczegółów dotyczących aktualizacji, w tym poprawki błędów i inne szczegóły dotyczące rekompensaty, można znaleźć w ogłoszeniu o szczegółach aktualizacji wersji, które zostanie opublikowane 2023/01/18 00:00.

〓Przegląd zawartości aktualizacji〓〓Regulacje i optymalizacje 〓

● System
W “Mystic Offering”, wybrane Artefakty nie będą usuwane po przełączeniu Artifact Strongbox.
W “Mystic Offering” dodano drugie wyskakujące okienko potwierdzenia podczas wybierania ulepszonego Artefaktu.
Zoptymalizowano kryteria filtrowania Artefaktów w “Mystic Offering”.
W “Mystic Offering” Artefakty mogą być wybierane seriami poprzez przewijanie.

● Audio
Optymalizacja dźwięku niektórych efektów Elemental Reaction w Genius Invokation TCG.
Dostosowano logikę rozgrywki, gdy głosy postaci związane z pogodą i pozostające w gotowości są uruchamiane w tym samym czasie.
● Postacie
Zoptymalizowano wygląd rąk Yelan w jej modelu.
Dostosowano wygląd nóg Dori w jej ilustracji postaci.

● Genius Invokation TCG
Dodano funkcję kończenia tury przy użyciu kontrolera podczas gry w Genius Invokation TCG. Podczas korzystania z kontrolera, gdy kursor jest zawieszony, przytrzymaj przycisk X na PC i PS4™ lub przycisk Circle na PS5™, aby zakończyć turę (jako przykłady użyto kontrolerów bezprzewodowych Dualsense™ i DUALSHOCK®4).
Dodano podpowiedzi przycisków L1 i R1 podczas używania kontrolera do gry w Genius Invokation TCG (na przykładzie kontrolerów bezprzewodowych Dualsense™ lub DUALSHOCK®4).
Dostosowano liczbę wymaganych ładunków i kości żywiołów, jak również DMG zadawane przez Elemental Burst dla karty postaci “Yoimiya” w Genius Invokation TCG: liczba wymaganych ładunków wzrosła z 2 do 3, liczba wymaganych kości wzrosła z 3 Pyro Dice do 4, a ” Zadaje 3 Pyro DMG…” została zmieniona na “Zadaje 4 Pyro DMG…”.

Zmieniono DMG zadawane przez Elementalne umiejętności “Blustering Blade” i “Frosty Assault” karty postaci “Maguu Kenki” w Genius Invokation TCG: te dwie Elementalne umiejętności nie będą już zadawać DMG, a jedynie przywoływać “Shadowsword: Lone Gale” i “Shadowsword: Galloping Frost”, odpowiednio.
Poprawiono efekt karty akcji “Minty Meat Rolls” w Genius Invokation TCG: ten efekt może teraz zostać wywołany do 3 razy.
Dostosowano liczbę użyć statusu walki drużynowej “Catalyzing Field” w Genius Invokation TCG: liczba ta została zmniejszona z 3 do 2.
Dostosowano liczbę kości żywiołów wymaganych dla karty talentu “Floral Sidewinder” w Genius Invokation TCG: wymagana liczba została zwiększona z 3 kości Dendro do 4.
Zoptymalizowano wygląd niektórych twarzy kart postaci w Genius Invokation TCG.
Zoptymalizowano efekty specjalne osłon dla kart podczas gry w Genius Invokation TCG na telefonie komórkowym.
Dokonano optymalizacji efektu animacji, gdy nowa Karta Postaci jest rozgrywana w Genius Invokation TCG.

● Inne
Dostosowuje opis osiągnięcia “A Well-Trained Archaeologist”.
Dostosowano liczbę Punktów Teleportacyjnych wymaganych do odblokowania osiągnięcia “Over Sandstorms and Mirages (I).”. Oryginalna całkowita liczba Punktów Teleportacyjnych wymaganych do odblokowania wynosi 26, a teraz została dostosowana do 27 (jeśli osiągnięcie zostało ukończone, status ukończenia osiągnięcia pozostaje bez zmian).

Dostosowano zasady uzyskiwania efektów Rezonansu Żywiołów: kiedy w twojej grupie są cztery postacie lub cztery lub więcej postaci w twojej grupie ze względu na postacie testowe, Rezonans Żywiołów zacznie działać jak zwykle, z konkretnym efektem Rezonansu Żywiołów określonym przez odpowiednie elementy postaci od pierwszej do czwartej w twojej grupie (przed zmianą, Rezonans Żywiołów nie zacząłby działać, gdyby obecna była postać testowa).

Usunięto drugie wyskakujące okienko potwierdzające pominięcie scenki dla drugiej fazy walki z bossem “Shouki no Kami, the Prodigal”. Teraz kliknięcie “pomiń” spowoduje bezpośrednie pominięcie scenki bez potrzeby potwierdzania.
Dostosowano zakres wysokości dla wyzwalania niektórych zdarzeń losowych.

 

*Jest to dzieło fikcyjne i nie jest związane z żadnymi rzeczywistymi osobami, wydarzeniami, grupami ani organizacjami.

“PlayStation”, “PS5”, “PS4”, “DualSense”, “DUALSHOCK” są zastrzeżonymi znakami towarowymi lub znakami towarowymi firmy Sony Interactive Entertainment Inc.

Źródło