Podziwiajcie ulotne kolory w trakcie lotu i weźcie udział w Wielkiej Uczcie Adepti, podczas której nawiążemy pomyślne stosunki partnerskie i będziemy cieszyć się naszym sposobem życia. Podróżniku, przybądź świętować Latern Rite razem z adepti Liyue~.

>>Kliknij, aby wziąć udział w wydarzeniu<<

〓Czas trwania wydarzenia〓
28 stycznia 2022 – 6 lutego 2022 23:59 (UTC+8)
*Nagrody nie mogą być odebrane po zakończeniu wydarzenia. Proszę je odebrać w odpowiednim czasie.

〓Wymagania〓

Podróżnicy, którzy osiągnęli Adventure Rank 10 lub wyższy mogą uczestniczyć w tym wydarzeniu.

〓Opis wydarzenia〓

Podczas wydarzenia, podróżnicy mogą codziennie logować się do Genshin Impact, wypełniać codzienne zlecenia, zużywać Original Resin i dokonywać połowów na morzu, aby otrzymać przedmiot z wydarzenia, Shimmering Shells. Shimmering Shells mogą zostać użyte do odblokowania różnych obszarów Serenitea Pot w ramach wydarzenia, jak również do otrzymania nagród za wydarzenie. Gdy wszystkie główne obszary zostaną odblokowane, możesz użyć pozostałych Shimmering Shells, aby udać się do Tubby’ego i wylosować niektóre ze specjałów Liyue.

〓Zdobądź Shimmering Shells〓

Podróżnicy mogą zdobyć przedmiot eventowy, Shimmering Shells, w następujący sposób:

1. Wykonaj następujące czynności w Genshin Impact każdego dnia: zaloguj się do Genshin Impact każdego dnia, wykonaj dwa zlecenia dzienne i zużyj 40 Original Resin, aby otrzymać odpowiednią liczbę Shimmering Shells.

2. Podczas wydarzenia, możesz zdobyć Shimmering Shells w minigrze polegającej na wyławianiu z morza. Możesz otrzymać do 400 Shimmering Shells dziennie poprzez połów.

*Zapytania i limit minigry w odświeżają się codziennie o 04:00

*Shimmering Shells muszą być zebrane ręcznie na stronie wydarzenia. Shimmering Shells, które nie zostały zebrane, zostaną również zresetowane podczas codziennego odświeżania questów następnego dnia. Pamiętaj więc, aby je zbierać!

〓Połów na morzu〓

1. Podróżnicy mogą codziennie logować się na stronie wydarzenia  i udostępniać wydarzenie raz dziennie, aby otrzymać szansę wypłynięcia w morze. Gdy liczba wypraw na morze jest większa niż 0, można rozpocząć minigrę.

2. Codzienne zadania i liczba rejsów będą resetowane codziennie o 04:00 . Proszę pamiętać, aby zaakceptować i wykonać je na czas.

3. W minigrze, Podróżnicy mogą wyławiać różne przedmioty i ryby z dna morza, które następnie zostaną zamienione na odpowiednią liczbę Shimmering Shells. Shimmering Shells zostaną automatycznie dodane do Inventory po zakończeniu rundy.

4. Podczas rejsu możesz nawet znaleźć Rarity Chests w kolorze czerwonym. Skrzynie z unikatami nie zostaną zamienione na mieniące się muszle, będą tymczasowo przechowywane na łodzi i otwarte po zakończeniu ich oceny. Zebrane przez Ciebie skarby będą przechowywane w gablocie “Podwodne skarby” na stronie głównej. Zbierz wszystkie pięć typów, aby otrzymać dodatkowe nagrody.

*Postępy nie zostaną zapisane po przerwaniu podróży, a wszelkie Shimmering Shells lub Rarity Chests złapane w tym czasie nie zostaną dodane do ekwipunku, ale liczba podróży nie zostanie odjęta.

*Jeśli Podróżnik gra w minigrę około godziny 04:00 każdego dnia (kiedy dzienny limit questów i łupów jest resetowany i odświeżany), może wystąpić krótki błąd sieciowy, proszę odświeżyć stronę w takim przypadku.

*Aby uzyskać więcej szczegółów na temat gry, sprawdź okno “Szczegóły gry” na stronie minigry.

〓 Błogosławieństwa Teapot Spirit’s〓

1. Po odblokowaniu przez podróżników wszystkich obszarów w Serenitea Pot, sekcja Błogosławieństwa Ducha Czajnika będzie dostępna.

2. Podróżnicy mogą udać się do Tubby’ego, aby użyć pozostałych Shimmering Shells do wylosowania specjałów Liyue. W sumie jest 10 specjałów.

〓 Nagrody za wydarzenia〓

Nagrody za odblokowanie obszaru

Podróżnicy mogą skonsumować odpowiednią liczbę Shimmering Shells, aby odblokować pięć obszarów w wydarzeniu, i otrzymać nagrody takie jak Primogemy, Hero’s Wit i Mystic Enhancement Ore.

*Po zakończeniu wydarzenia, nie będzie możliwości odblokowania obszarów, więc pamiętaj, aby wziąć udział na czas.

Nagrody za zbieranie podwodnych skarbów

Gdy podróżnicy zbiorą wszystkie pięć rodzajów Podwodnych Rarytasów, będą mogli otrzymać Sanctifying Unction ×5 i Mora ×20,000. Podwodne skarby można zdobyć poprzez wydobycie z morza. Podróżujący Handlarz Dzbankiem może czasem znaleźć jakiś rarytas, podróżnicy mogą użyć nadmiaru Shimmering Shells, aby się z nim wymienić.

*Więcej szczegółów znajdziesz w okienku objaśnień na stronie Podwodnych Skarbów.

*Nagrody muszą być zebrane ręcznie. Nagrody nie mogą być odebrane po zakończeniu wydarzenia. Prosimy o odebranie ich na czas.

Nagrody Teapot Spirit’s Blessings

Podróżnicy mogą użyć pozostałych Shimmering Shells, aby wyciągnąć ze skrzyni Tubby’ego kilka specjałów Liyue. Skrzynia zawiera 10 zestawów specjałów, w tym: Silk Flower ×2, Violetgrass x2, Noctilucous Jade ×2, Jueyun Chili ×2, 2 zestawy Cor Lapis ×2, 2 zestawy Qingxin ×2 i 2 zestawy Glaze Lily ×2.

*Nagrody w grze zostaną rozdane za pośrednictwem poczty w grze. Poczta wygaśnie po 30 dniach, więc nie zapomnijcie odebrać nagród na czas.

*Ten event internetowy jest oferowany wyłącznie dla rozrywki. Nie jest ono zapowiedzią żadnych powiązanych elementów rozgrywki w Genshin Impact.

Źródło