Czas trwania wydarzenia (UTC+8)
16 września 2021 r. – 17 października 2021 r. 23:59
Wyniki: 16 listopada

Jak wziąć udział:
1. Stwórz oryginalny fanowski filmik Genshin Impact oparty na motywie “Genshin Impact First Anniversary”.
2. Kliknij przycisk “Post Video” na stronie wydarzenia, aby przesłać swoją pracę.
3. Udział podróżnika zostanie uznany za zaliczony po wykonaniu dwóch powyższych kroków~.

Kryteria składania wniosków:

1. Zawartość wideo nie jest ograniczona do konkretnych kategorii i może zawierać: MAD, tańce, AMV, rzemiosło, cosplay, itp. Nie ma również ograniczeń co do rozmiaru czy długości filmu, akceptowane są zarówno filmy pionowe jak i poziome. Zalecane jest, abyś opublikował film na YouTube z tagiem #GenshinImpactFirstAnniversary.
2. Na jedno konto HoYoLAB można przesłać pięć prac. Każde zgłoszenie może składać się z maksymalnie jednego filmu wideo.
3. Prace o następującym charakterze będą uznawane za nieważne: zawierające treści naruszające nasze Zasady Społeczności, plagiaty lub wyłudzające prace innych twórców, prace nie mające żadnego związku z Genshin Impact, prace zawierające jakąkolwiek formę reklamy oraz takie, które mają na celu rozpowszechnianie złośliwych plotek lub dyskredytowanie gry lub jej bohaterów.
4. Podróżnicy powinni uczestniczyć w wydarzeniu zgodnie z krokami opisanymi w punkcie Jak uczestniczyć. W każdym z poniższych przypadków uczestnictwo zostanie uznane za nieważne:
i) Zgłoszenia wykraczają poza wyznaczony okres czasu (UTC+8) lub są zamieszczane poza społecznością Genshin Impact (HoYoLAB).
ii) Zgłoszenia nie zostaną opublikowane na stronie wydarzenia związanego z przesyłaniem zgłoszeń.

Nagrody:
Fantastic Voyage (Primogemy ×6,000 + Apple AirPods ×1) × 5
Meetings in Outrealm (Primogemy ×2,000 + Razer DeathAdder V2 ×1) × 10
Beloved Star (Primogemy ×1,000 + zestaw towarów o tematyce Trick-or-Treat Party (losowa postać) ×1) × 20

 

Uwagi:
1.Podróżnicy proszeni są o zwracanie uwagi na komunikaty systemowe, ponieważ informacje o nagrodach rzeczowych będą wysyłane za pośrednictwem tych komunikatów. Prosimy zwycięzców o podanie adresu do wysyłki zgodnie z instrukcjami zawartymi w wiadomości systemowej. Zwycięzcy, którzy nie podadzą swojego adresu w ciągu miesiąca od wysłania wiadomości systemowej, zostaną uznani za osoby, które dobrowolnie zrezygnowały z nagrody.
2. Prosimy przejść do zakładki Account Info > Redemption Information, aby z wyprzedzeniem wypełnić swój Genshin Impact UID. Jeśli zwycięscy Podróżnicy nie wypełnią swojego UID po ogłoszeniu wyników, zostaną uznani za osoby, które utraciły swoje nagrody Primogems.

FAQ:

Q1: Czy użytkownicy PlayStation mogą wziąć udział w wydarzeniu?
A1: Tak, możesz połączyć swoje konto zgodnie z poniższym ogłoszeniem:
https://www.hoyolab.com/genshin/article/533197

Źródło

Korekta: Offsite