Alhaitham polecił ci sześć książek. Miejmy nadzieję, że tym razem Paimon będzie w stanie wszystko zrozumieć.

>>Kliknij, aby wziąć udział w wydarzeniu<<

〓Czas trwania wydarzenia〓
2023/1/13 13:00 – 2023/1/18 23:59 (UTC+8)

〓Szczegóły gry〓
1. Podczas wydarzenia wybierz odpowiednie drzwi Darshan na podstawie nazw książek z listy lektur, aby otrzymać nagrody w postaci przedmiotów w grze.
2. Na liście lektur znajduje się sześć książek, z których każda odpowiada Sześciu Darshanom w Sumeru. Jeśli nie uda ci się zapamiętać, wykonaj wyznaczone zadania w wydarzeniu, aby uzyskać podpowiedzi.
3. Przyporządkuj wszystkie książki odpowiednio do ich Darshanów i udostępnij wydarzenie, aby otrzymać tapetę z wydarzenia.
Przypomnij sobie wszystkie sześć ksiąg odpowiadających Darshanom w Sumeru, aby otrzymać nagrody w grze, takie jak Primogemy i Materiały Rozwoju Postaci.

〓Uwagi〓
1. Zaloguj się do wydarzenia używając swojego konta HoYoverse i wybierz swoją odpowiednią postać w Genshin Impact, aby wziąć udział. To zapewni, że Twoje nagrody będą mogły być wysłane i odebrane poprawnie.
2. Tapeta eventowa nie będzie dostępna po zakończeniu wydarzenia. Prosimy o odebranie jej w odpowiednim czasie.
3. Po pomyślnym powiązaniu wszystkich książek z odpowiadającymi im Darshanami podczas przypominania, nagrody w grze zostaną rozdane poprzez pocztę. Poczta straci ważność po 30 dniach, więc nie zapomnijcie odebrać nagród na czas.

Źródło