Podczas wydarzenia gracze będą musieli wziąć udział w etapach Theater Mechanicus i wykonać różne misje, aby otrzymać namecard “Celebration: Wondrous Calculation” oraz Wondrous Talismans. Wondrous Talismans mogą być użyte do wymiany na nagrody w Sklepie, takie jak Primogemy, Materiały Talentów Postaci, Materiały podnoszenia poziomu Postaci oraz Morę.

〓Czas Trwania〓
Czas trwania wydarzenia: 2021/08/12 11:00 – 2021/08/26 04:59
Czas trwania Sklepu: 2021/08/12 11:00 – 2021/08/30 04:59

Wymagania
Adventure Rank 30 bądź wyższy
Ukończony Archon Quest “Ritou Escape Plan”

〓Szczegóły wydarzenia〓
-Theater Mechanicus: Stage of Wonders posiada łącznie 10 Etapów. Pierwszego dnia będą dostępne 4 etapy, a przez kolejne 3 dni codziennie będą odblokowywane 2 etapy.
-Pokonaj przeciwników w każdym etapie, aby otrzymać punkty Veneficus, które mogą zostać użyte do budowy mechanizmów, jak również do wylosowania Wondrous Sticks. Wondrous Sticks są podzielone na 4 rodzaje, które mogą zapewnić różne ulepszenia dla Mechanizmów, graczy i przeciwników w grze.
-Ukończ Etapy Theater Mechanicus, aby zdobyć Mechanicus Mastery EXP i rozwinąć swoje Mechanicus Mastery. Podwyższając poziom, możesz odblokować nowe mechanizmy i Wondrous Sticks.
-Pierwszego dnia wydarzenia, maksymalny EXP z Opanowania Mechanicusa, który będzie można zdobyć to 3,000. W ciągu następnych 3 dni, limit będzie stopniowo odblokowywany i zwiększany. Podczas trwania wydarzenia, można zdobyć w sumie 8,000 punktów Mechanicus Mastery EXP.
-Podczas eventu, możesz zdobyć Wondrous Talismans poprzez ukończenie etapów Theater Mechanicus i wykonanie określonych misji związanych z eventem. Wondrous Talismans mogą być użyte do wymiany na nagrody w sklepie eventowym.

*Theater Mechanicus jest dostępny  w trybie dla jednego gracza lub w dwuosobowej sesji Co-Op.

Źródło
Grafika: Chwast