Witajcie, Podróżnicy!

Dzisiaj przedstawimy wam przyjaciela, który jest wyjątkowy w opiece nad innymi~ Zdobyliśmy najnowsze informacje na temat nowej postaci, przyjrzyjmy się jej~
>>>Dowiedz się więcej na temat Thomy<<<

Thoma, który urodził się w Mondstadt, mieszka teraz w Inazumie. Jest opiekunem domu w Klanie Kamisato Komisji Yashiro i dobrze znanym “wtyką” w Inazumie.
Przyjazny i przystępny, Thoma łatwo wpasowuje się w tłum, gdziekolwiek się znajduje.
Na pierwszy rzut oka wydaje się być bardzo spokojną osobą, ale w rzeczywistości jest bardzo odpowiedzialny. Ma niezwykle poważną stronę, zarówno w pracy, jak i w kontaktach międzyludzkich.
Słyszeliśmy, że Thoma jest bardzo profesjonalny w dziedzinie sprzątania. Jakich umiejętności związanych z prowadzeniem domu chciałbyś się nauczyć?
Możesz poprosić Thomę o radę, gdy następnym razem go zobaczysz~.

Czas trwania wydarzenia:
29 października 2021 r. – 3 listopada 2021 r. 23:59 (UTC+8)
Wyniki: 10 listopada

Jak wziąć udział:
W czasie trwania wydarzenia, skomentuj post o poradach domowych, których chcesz się nauczyć od Thomy, a zostaniesz uznany za zakwalifikowanego uczestnika.

Nagrody:
Puzzle z serii “Trick-or-Treat Party” ×10 (losowo)
Wybierzemy losowo 10 Podróżników, którzy pomyślnie wzięli udział w wydarzeniu, aby otrzymać nagrody rzeczowe~

  1. Podróżnych prosimy o zwracanie uwagi na komunikaty systemowe, ponieważ za ich pośrednictwem będą wysyłane informacje o nagrodach rzeczowych dla zwycięzców. Prosimy zwycięzców o podanie adresu do wysyłki zgodnie z instrukcjami zawartymi w wiadomości systemowej. Zwycięzcy, którzy nie podadzą swojego adresu w ciągu miesiąca od wysłania wiadomości systemowej, zostaną uznani za osoby, które dobrowolnie zrezygnowały z nagrody.
  2. Każdy Podróżnik jest uprawniony do otrzymania tylko jednej nagrody, a powtarzające się komentarze są liczone tylko raz.
  3. Komentarze o następującym charakterze będą uznawane za nieważne: komentarze zawierające treści naruszające nasz Regulamin Społeczności, komentarze będące plagiatem lub przywłaszczające sobie treści innych twórców, odpowiadające na komentarz do postu (zamiast komentowania bezpośrednio do samego postu) lub tworzące nowy post (zamiast komentowania tego postu), komentarze nie mające żadnego związku z Genshin Impact lub Kujou Sara, komentarze zawierające jakąkolwiek formę reklamy oraz takie, których celem jest rozpowszechnianie złośliwych plotek lub dyskredytowanie gry i jej bohaterów.Źródło