Czołem Podróżnicy!

Podczas trwania eventu, Katheryne z Gildii Poszukiwaczy Przygód każdego dnia przygotuje dla Was specjalne ekspedycje tropiące Vishapy. Po ukończeniu, będziecie nagrodzeni Primogemami.  W zależności od przydzielonych postaci, możecie również dostać inne nagrody, takie jak Mora, Ore czy kartki do lvlowania postaci. Postęp ekspedycji tropiących będzie stopniowo odblokowywał „On the Hunt” czyli specjalne polowanie na Vishapy. Sprostaj tym wyzwaniom, aby odebrać więcej nagród!

〓Czas trwania〓
Czas trwania wydarzenia: 2021/03/05 04:00:00 – 2021/03/12 03:59:59
Czas odbioru nagród: 2021/03/05 04:00:00 – 2021/03/15 03:59:59


〓Wymagania〓
Adventure Rank 20 bądź wyżej oraz ukończona misja od Katheryne z Liyue o nazwie „Vishaps and Where to Find Them”

〓Szczegóły〓

  • Podczas trwania wydarzenia, Katheryne przygotuje osiem ekspedycji eventowych każdego dnia, z których Podróżnicy mogą wybrać cztery
  • Nałożony będzie limit zleceń danej rangi. Jedno zlecenie z rangą S, dwa z rangą A oraz pięć z rangą B. Zlecenia będą się resetować każdego dnia.
  • Dla każdej ekspedycji, Podróżnicy mogą zatrudnić postać należącą do ich przyjaciół jako wsparcie. Wspierający bohater podniesie szansą na zdobycie dodatkowych nagród. Wybraną postacią może być każda, która jest wyszczególniona w profilu waszego przyjaciela.
  • Postacie nie mogą być równocześnie wysłane na zwykłe ekspedycje oraz na ekspedycje z wydarzenia „Vishaps i Gdzie Je Znaleźć”
  • W lewym dolnym rogu mapy ekspedycji z wydarzenia „Vishapy i Gdzie Je Znaleźć”, będzie można znaleźć wyzwanie „On the Hunt”, gdzie można będzie rozpocząć prawdziwe polowanie. Po zaakceptowaniu, na mapie pojawi się znacznik zdradzający pozycję Geovishapa. Udaj się tam i rozwiąż zagadkę żeby znaleźć potwora oraz pokonaj go, aby zarobić dodatkowe nagrody.