Aż chce się zapytać “Scaramouche, Scaramouche will you do the Fandango?”
W aktualizacji 3.3 możemy się spodziewać dwóch, nowych postaci! Pierwszą z nich będzie oczekiwany od aktualizacji 1.1 Scaramuche znany od teraz jako Wanderer!

Pewnej fatalnej nocy, postać przybyła do miejsca, które kiedyś nazywało się Tatarasuna. Nie powinno być tam już mieszkańców, ale jakby przeznaczenie tak zadecydowało, przybył tam rolnik, który zbierał ziele Naku, aby zarobić na życie. I tak właśnie w świetle księżyca zobaczył widmową postać stojącą na krawędzi klifu.

Osoba ta nosiła szeroki kapelusz, który całkowicie ukrywał jej twarz. Farmer mógł jednak usłyszeć oddech poprzez stukot deszczu.

Chwilę później postać przemówiła. “Tak właśnie powinni oddychać ludzie”.

Rolnik przeraził się, że mógł spotkać jakiegoś ducha i pospiesznie schował się za skałą. Postać przemówiła ponownie. “Czego się boisz? Czy taki przechodzień jak ja mógłby cię skrzywdzić? Jestem tu tylko po to, aby zająć się grobem przyjaciela”.

Cisza ponownie wypełniła powietrze. Rolnik wyjrzał zza skały i zobaczył, że postać zniknęła. Kartka uniosła się na ziemię i natychmiast została zmoczona przez deszcz. Na kartce były zapisane trzy pytania i odpowiedzi, które nie były jeszcze w pełni zapisane –
“Jeśli ludzie mają serce, to dlaczego nie boją się serc innych?
Ze względu na ich gorszą naturę.

Jak należy traktować innych, wiedząc o ich niższości?

Jak można być człowiekiem bez serca?
Kto nie ma serca, nie jest człowiekiem.”

Kiedy rolnik skończył czytać notatkę, przeszły go dreszcze. Tatarasuna była opuszczona od wielu lat i dawno nikt nie przyszedł tu złożyć hołdu. A nawet jeśli ktoś taki był, to po co miałby się pojawiać w taką noc?

Drugą postacią, jaka pojawi się w aktualizacji 3.3 będzie Faruzan!

Wśród uczniów Kshahrewar krąży legenda:

Jeśli oblałeś egzaminy z mechaniki i nie masz odwagi poprosić o lekcje wyrównawcze niezadowolonego wykładowcę, możesz przedostać się do znajdującego się obok Haravat i poprosić Madam Faruzan o kilka wskazówek.

Nie ma potrzeby przygotowywania prezentu. Pamiętaj tylko, by wykazać się szczerością i pokorą oraz zwracać się do niej z szacunkiem “Madam”. To wystarczy, aby dostać się do żywej encyklopedii dobrych łask mechaników.

Wyjaśnienia pani Faruzan są proste do zrozumienia, ale wnikliwe, a jej dogłębna wiedza naprawdę sprawia, że ludzie zastanawiają się, czy to ona miała wpływ na napisanie programu nauczania. Jej wskazówki pomogą rozwiązać najbardziej zniechęcające problemy, choć pozostają dwa problemy, które wszyscy studenci muszą pokonać samodzielnie:

Pierwszy to jak ukryć swoje zaskoczenie, gdy zobaczą jej młodzieńczy wygląd.

Drugi to powstrzymanie się od pytania jej, dlaczego mimo takiej erudycji została odtrącona w Haravat i czy nie powinna rozważyć wstąpienia do Kshahrewaru.

Jeśli będziecie mieli nieszczęście popełnić jedno z tych faux pas, będziecie świadkami retoryki godnej nazwiska w Haravat, zwłaszcza w dziedzinie krytykowania i strofowania innych.

Źródło1,Źródło2