Limitowane wydarzenie internetowe ” A Journey Through Pages” jest już dostępne.
W Mondstadt Athenaeum kartki papieru są łączone jedna po drugiej, aby stworzyć niesamowitą podróż. Przekonaj się o tym już teraz!

 

>Kliknij, aby wziąć udział w wydarzeniu<<

〓Czas trwania wydarzenia〓
17 sierpnia 2022 – 23 sierpnia 2022 23:59 (UTC+8)
*Nagrody nie mogą być odebrane po zakończeniu eventu. Prosimy o ich odebranie w odpowiednim czasie.

〓Wymagania〓
Podróżnicy, którzy osiągnęli Adventure Rank 10 lub wyższy mogą uczestniczyć w tym wydarzeniu.

〓Opis wydarzenia〓
Podczas wydarzenia, możesz zalogować się do Genshin Impact każdego dnia i ukończyć Daily Commissions, zużycie Zgromadzonych punktów aktywności może przynieść ci Encounter Pieces, które można łączyć w interfejsie gry, aby stale rozszerzać mapę. Podróżnicy mogą przełączyć się na tryb eksploracji, aby odblokować różne spotkania na mapie i wejść z nimi w interakcję. Zgromadź odblokowane rekordy Encounter Records, aby otrzymać nagrody, takie jak Primogemy.

〓 Zdobywanie Encounter Pieces〓
Za każde 50 Punktów Aktywności możesz odblokować jeden Encounter Pieces. Na podróżników czeka siedem sztuk do odblokowania!
Podróżnicy mogą uzyskać Punkty Aktywności poprzez następujące metody:
1. Codziennie wykonuj następujące czynności w Genshin Impact: zaloguj się do Genshin Impact każdego dnia, ukończ dwa Daily Commissions i zużyj 40 Original Resin.
2. Ukończ następujące akcje na stronie internetowej: zaloguj się do wydarzenia internetowego codziennie, itp.
*Codzienne misje odświeżają się codziennie o 05:00.
*Activity Points muszą być zebrane ręcznie na stronie wydarzenia. Punkty aktywności, które nie zostały zebrane, zostaną również zresetowane, gdy misje dzienne zostaną odświeżone następnego dnia. Pamiętajcie więc, aby je zbierać!

〓Odblokowywanie Encounter Records〓
1. Po odblokowaniu Encounter Pieces, Podróżnicy mogą je układać i obracać na stronie rozgrywki. Podczas ich umieszczania można częściej obserwować kolor podłoża kawałka, co pomoże w umieszczeniu ich w odpowiedniej pozycji!
2. Możesz również przełączyć się na tryb eksploracji, aby wyzwalać spotkania i zbierać Encounter Records. Gromadź i odblokowuj spotkania, aby zdobyć Primogemy i inne nagrody.
3. Na każdym kawałku, (oprócz początkowego kawałka), znajduje się jedno ustalone spotkanie, które możesz zbadać po umieszczeniu go.
4. Gdy dana granica dwóch kawałków zostanie spleciona ze sobą, wyzwalane jest dodatkowe specjalne spotkanie, z łącznej liczby czterech takich specjalnych spotkań. (Raz wywołane specjalne spotkania są utrwalane na mapie dopiero po interakcji i odblokowaniu w trybie eksploracji. Jeśli nie dokonałeś jeszcze interakcji ze spotkaniem w Exploration Mode, możesz rozebrać dwa kawałki, a spotkanie specjalne zniknie).
5. Gdy wszystkie dziewięć kawałków zostanie umieszczonych poprawnie, zostanie również wywołane dodatkowe spotkanie specjalne. Tak więc, w sumie na wydarzenie czeka 13 spotkań do zbadania!

*Więcej szczegółów na temat gry znajdziecie w wyskakującym okienku “Gameplay Details” na stronie.

 

〓Nagrody〓

– “Encounter Records” Nagrody za odblokowanie.

Podróżnicy otrzymają nagrody po odblokowaniu 1, 3, 6, 9 i 13 Encounter Records. Nagrody obejmują: Primogemy ×120, Hero’s Wit ×9, Mystic Enhancement Ore ×8 oraz Mora ×60,000.

*Nagrody muszą być odebrane ręcznie. Nagrody nie mogą być odebrane po zakończeniu eventu. Prosimy o odebranie ich na czas.

 

– Nagrody za pierwsze udostępnienie -.

Podczas wydarzenia, podziel się wydarzeniem po raz pierwszy i zdobądź Mora ×10,000.

*Nagrody w grze zostaną rozdane za pośrednictwem poczty w grze. Poczta straci ważność po 30 dniach, więc nie zapomnij odebrać nagród na czas.

*To wydarzenie internetowe jest udostępnione wyłącznie dla rozrywki. Nie jest ono zapowiedzią żadnych elementów rozgrywki w Genshin Impact.

 

Źródło